منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۹
شناسه خبر: 370211
گروه :خبر
img_2006

عالم اهل سنت با اشاره تحریم ها و تهدیدات دشمنان از زمان پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: دشمنان با وجود رهنمودهای رهبر معظم انقلاب وحضور مردم در همه صحنه ها راه به جایی نبرده و همیشه برنامه ریزی های آنان با بصیرت افزایی مقام معظم رهبری یکی پس از دیگری نقش بر آب شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، موموستا دکتر عبدالسلام کریمی، عالم اهل سنت در همایش بسیج فرهنگیان شهرستان سیریک  اظهار کرد: درسایه حضور پرشور اقشار مختلف مردم درصحنه ها  امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ما به مرحله ای از عزت، اقتدار و خودکفایی رسیده است که الحمدالله به الگوی بیداری اسلامی ملت های منطقه و جهان علیه دیکتاتورها و جهان غرب تبدیل شده است.

وی افزود: در عصر حاضر رمز پیروزی ما تجهیزات و گردان‌های عملیاتی و رزمی به تنهایی نیست بلکه به فرموده رهبر معظم انقلاب رمز پیروزی ما بصیرت است و تا هروقتی که دارای بصیرت باشیم پیروزی ما تضمین است و هر موقع که از بصیرت ما کاسته شد آسیب پذیری ما در مقابل دشمنان افزایش پیدا می کند.

عالم اهل سنت تصریح کرد: منظور از وحدت شیعه و سنی کنار گذاشتن مسائل اختلافی و تکیه بر مشترکات و مبنا قرار دادن آنها در تعامل با یکدیگر و در مسائل مربوط به جهان اسلام و صحنه بین المللی است که مسلمانان فارغ از اختلافات و با پرهیز از تفرقه در مسائل جهان اسلام همسو و هم جهت با هم حرکت و عمل کنند.

ماموستا دکتر عبدالسلام کریمی بیان کرد:در شرایطی که دشمنان اسلام تمام تلاش خویش را برای مبارزه و مقابله با اسلام به کار بسته و آشکارا اعلام می کنند جهان اسلام در قرن بیست و یکم یکی از مهمترین میدان های زورآزمایی سیاست خارجی آمریکاییها و جهان غرب است .

وی افزود: تقابل اصلی آینده جوامع بشری برخورد فرهنگ اسلامی و فرهنگ غربی است و تأکید بر مسائل اختلافی و تفرقه میان صفوف مسلمانان منطقی نیست و در زمانی که مسلمانان می توانند با توجه به جمعیت بیش از یک میلیارد نفری خود منابع و امکاناتی که در اختیار دارند به عنوان یک قدرت تأثیرگذار در صحنه بین المللی مطرح باشند و از پرداختن به اختلافات و مسائل تفرقه انگیز نتیجه ای جز  هدر رفتن سرمایه ها و استفاده دشمن از این اختلافات نخواهد داشت.

مدرس دانشگاه یادآور شد: امروز اسرائیل و امریکا و جهان غرب برای پیش گیری از فروپاشی خود ترفندهای گوناگونی در سطح دنیا در میان ملت ها و دولت ها اجرا می کند و امروز متاسفانه مهم ترین آنها تأسیس و پشتیبانی گروه ها و فرقه های افراطی تکفیری، داعشی، وهابیت، طالبان، القاعده و سلفی ها است که بدین طریق دامنه اختلاف، آتش درگیری و کشتار در میان مسلمانان را شعله ور ساخته و امت اسلامی را پراکنده و در مقابل هم قرار داده و امت اسلامی با نقشه و ترفندهای دشمنان نخواسته یکدیگر را می کشند و نابود می کنند.

ماموستا دکتر عبدالسلام کریمی اضافه کرد: امروز سیاستمداران جهان استعمارگر با شناخت خوب جهان اسلام به این نتیجه رسیدند که اگر هویت یکپارچه جهان اسلام شکل بگیرد راه بر سیطره سیاسی و اقتصادی آنان بسته می شود و راه  تثبیت و موفقیت خود را وجود اختلافات در میان مسلمانان  می دانند و از زیر چتر این سیاست خبیثانه، از غفلت توده های مردم و سست عنصری زمامداران سیاسی و فرهنگی  برخی کشورهای اسلامی به خوبی بهره برداری می کنند و کار خود را در تسلط بر کشورهای اسلامی پیش می برند.

سرهنگ دوم پاسدار علی اسلامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک نیز گفت: هدف از برگزاری این همایش را تربیت بسیجیان متدین، بصیرو توانمند در عرصه های معرفت دینی، تربیت اسلامی، بصیرت سیاسی و مهارت تشکیلاتی در جامعه برشمرد.

 

همایش بسیج فرهنگیان شهرستان سیریک به مناسبت هفته بسیج با حضور ایزدی پور فرماندار شهرستان سیریک و شرکت 450 نفر از برادران و خواهران بسیجی فرهنگیان در سالن غدیر شهر بندر سیریک برگزار شد.

img_2011 img_2009 img_2008 img_2007 img_2001 img_2002 img_2003 img_2005 img_2006 img_2000 img_1999 img_1998 img_1997 img_1996 img_2005

انتهای پیام/ت

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت