منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۹
شناسه خبر: 357696
گروه :خبر
img_0149
 

فرماندار جاسک گفت:

بشریت تشنه فرهنگ عاشوراست

فرماندار جاسک در جمع روسای هیئت های مذهبی در سالن اجتماعات جاسک گفت: امروز بشر تشنه ی پیاده کردن فرهنگ عاشورا است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  مکران نیوز محمد احمدی در جمع روسای هئیت های مذهبی گفت: باید به گونه ای مراسمات عزاداری را برگزار کنیم که عشق و ارادات به اهلبیت را نشان دهیم و امروزه بشریت از عاشورا درس آزادگی ، ایثار ، شجاعت را فراگرفته است و امروز بشر تشنه ی پیاده کردن فرهنگ عاشورا است .

فرماندار جاسک گفت: اکنون در نظامی نفس می کشیم که عبرت های عاشورا باعث شد ما در یک نقطه با آسایش و آرامش زندگی کنیم و امروز علی رغم همه ی توطئه ها علیه نظام اسلامی قد الم کرده اند ما درس آزادگی و شجاعت و هیهات من الذله را در مکتب عاشورا آموخته ایم.

احمدی بیان کرد: هئیت ها باید در انتقال درس های عاشورا و پیام عاشورا ها ، فلسفه عاشورا و امر به معروف و نهی از منکر به جوانان و محیط با زیبایی انجام دهند.

وی گفت: امروزه پیرامون ما داعش و تکفیر با نام اسلام ایجاد شده اند که بر علیه اسلام و مسلمین شمشیر می کشند که باید همه ی هئیت ها در جهت وحدت و منویات رهبری بکوشند.

فرماندار جاسک اظهار داشت : در سطح شهر چندین پایگاه برای سرشماری اینترنتی انجام می شود که مردم برای ثبت نام سرشماری اینترنتی مراجعه و بدون هزینه سرشماری خود را انجام دهند.

احمدی با اشاره به اسم سال که سال اقتصاد و عمل هست همه ی ما بنا به رسالت و شغلی که داریم باید در جهت پیشبرد اهداف نام گذاری سال اقتصاد و عمل بکوشیم.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است