منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۳
شناسه خبر: 369705
گروه :خبر
img_2885_copy441-e1411739198241-300x278

امام جمعه شهرستان میناب گفت: بسیج و سپاه هیچ گاه اهل لبخند ،تردید و درنگ نبوده و در دفاع از ارزش های نظام و انقلاب با نیروی ایمان و گوش به فرمان ولایت بودن توانسته است دشمن را از رسیدن به اهدافش ناکام سازد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از میناب جنوب،حجت الاسلام والمسلمین میرزا حسین معتمدی فر دردر سومین روز از گرامیداشت هفته مبارک بسیج ضمن گرامیداشت هفته مبارک بسیج و یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: هفته بسیج یادآور رشادت های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس است که مشت محمی بر دهان دشمنان نظام وارد کردند.

خطیب جمعه میناب تمامی دستاوردهای انقلاب اسلامی را مرهون رشادت و جانفشانی های رزمنده ها و فعالیت بسیجیان در اوج گمنامی دانست و افزود: اگر امروزه دشمن از موشک های ما می ترسد و احساس ناامنی می کند این رعب و وحشت دشمن ،مرهون بسیجیان مجاهدی مانند احمدی روشن های ایران اسلامی است.

وی شهدای نسل چهارم انقلاب را مدافعان حرم زینبی(س) برشمرد و اظهار داشت: امروزه بسیجیان نسل چهارم ما در اوج گمنامی در دفاع از مرز های انقلاب اسلامی رعب و وحشت در دل دشمن انداخته اند و به مجاهدت و مبارزه خود بدون هیچ چشم داشتی ادامه می دهند.

معتمدی فر با بیان اینکه سپاه و بسیج پاک متولد شده و پاک به مسیر و راه روشن خود ادامه می دهد ،گفت: بسیج همواره در همه صحنه ها گوش به فرمان ولایت بوده و در پاسداری و پاسداشت از دستاوردهای انقلاب در شرایط سخت لحظه ای درنگ و تردید در خود راه نداده و سرسختانه با دشمن مقابله می کند و هیچگاه به فکر معامله و دست دادن با دشمن نبوده و نخواهد بود.

وی تاکید کرد: دشمنان بدانند که بسیج و سپاه هیچ گاه اهل لبخند ،تردید و درنگ نبوده و در دفاع از ارزش های نظام و انقلاب با نیروی ایمان و گوش به فرمان ولایت بودن توانسته است دشمن را از رسیدن به اهدافش ناکام سازد به طوری که امروزه دشمن از نام سپاه و بسیج در اقصا نقاط جهان می ترسد.

حجت الاسلام والمسلمین معتمدی فر، توسعه بسیج در زمینه های مختلف همراه با ایجاد شوق در پیکره مردم،داشتن برنامه زمانی مشخص،داشتن بصیرت صددرصدی و مرد و مردمی بودن را بعنوان یکی از مصادیق جهاد کبیر در توسعه بسیج برشمرد و بیان داشت: مسئولین باید با احیاء مصادیق جاهد کبیر به فکر پایه ریزی بسیجیان جهان اسلام باشند.

وی با تاکید بر تشکیل گردانهای سایبری در شهرستان میناب توسط بسیج بعنوان یک اهرم بازدارنده ،گفت: همان طور که گردان های بیت المقدس و الزهراء بسیج توانسته اند دشمن را در جنگ سخت ناکام سازند ،شکست اهدام دشمن در جنگ نرم مستلزم تشکیل گردان های سایبری بعنوان یک اهرم بازدارنده دشمن در شهرستان است تا فضای مجازی را به دست گیرند  و اجازه ندهد دیگران آن را اداره کنند و با بصیرت صددرصدی هجمه های شوم فرهنگی دشمن که باعث رسوخ در بین خانواده می شود خنثی کنند.

امام جمعه میناب اذعان داشت: اکثر آمارهای تاسف انگیز از طلاق،اعتیاد و دیگر آسیب های اجتماعی در شهرستان به واسطه ورود و عدم کنترل موفق آسب های فضای مجازی در جامعه است.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت