منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۴
شناسه خبر: 300535
گروه :خبر
JamNewsImage11131259

فرمانده سپاه حاجی آباد امروز وظیفه بسیجیان حضور در عرصه‌های علمی و تحقق اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبر انقلاب است چون هرکجا که بسیجیان ورود کردند به حمدالله کارهای مؤثری صورت گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سرهنگ دوم حجت امیری کیا در حاشیه بازدید از طرح‌های کارآفرینی بسیج سازندگی شهرستان حاجی آباد در گفتگو با پیارم حاجی آباد اظهار داشت: بسیج یادگار امام راحل و یکی از شاخه‌های استوار درخت تنومند انقلاب است.

 

وی اضافه کرد: بسیجیان شهرستان همواره گوش به فرمانده مقتدای خود مقام معظم رهبری بوده و هستند همانگونه که در زمان رهبر فقید انقلاب این رویه وجود داشته است.

 

فرمانده سپاه حاجی آباد بسیجیان را در خط مقدم اقتصاد مقاومتی دانست وبسیج سازندگی  بر حمایت از طرح‌های اقتصادی زود بازده مردمی در این زمینه تأکید کرد.

 

سرهنگ امیری کیا همچنین اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی و توجه به آن چند سالی است که از سوی مقام معظم رهبری در پیام‌های نوروزی مورد تأکید قرار می‌گیرد و همانگونه که مطرح فرمودند تنها راه نجات اقتصاد توجه به نیروهای درونی و خود باوری در خصوص موضوعات تولیدی و اقتصادی است تا اقتصادی مبتنی بر فکر داخلی شکل بگیرد.

 

امیری کیا افزود: اقتصاد اگر درون زا باشد با هیچگونه تحریم و بی مهری‌های خارجی از رونق نمی‌افتد و توان داخلی تقویت می‌شود و این موضوعات دقیقا آن چیزی است که بسیجیان باید مد نظر قرار بدهند و به آن توجه ویژه بکنند.

 

وی واردات بی رویه کالاهای خارجی را مایه تخریب روحیه خودباوری در بین مردم دانست و تأکید کرد: بسیج از طرح‌های اقتصاد مقاومتی تا کنون حمایت و استقبال خوبی انجام داده است و این توانمندی وجود دارد در صورت وجود طرح و تقاضا حمایت گسترده صورت بگیرد.

 

امیری کیا، اقتصاد مقاومتی نسخه شفابخش اقتصاد کشور است و بسیجیان در خط مقدم تحقق آن قرار دارند.

 

وی عنوان کرد: امروز وظیفه بسیجیان حضور در عرصه‌های علمی و تحقق اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبر انقلاب است چون هرکجا که بسیجیان ورود کردند به حمدالله کارهای مؤثری صورت گرفته است.

 

سرهنگ امیری کیا افزود: دشمنان انقلاب اسلامی به‌خوبی بافرهنگ و تفکر بسیجی آشنا هستند و می‌دانند که اگر کوچک‌ترین تهدیدی علیه انقلاب اسلامی انجام شود بسیجیان جواب دندان‌شکنی به انها می‌دهند.

 

وی در ادامه گفت: باید در همه زمینه‌ها و فعالیت‌ها از مدیریت جهادی و ظرفیت آحاد بسیج بهره ببریم چون این ظرفیت‌های فراوان انسانی نعمتی برای کشور ما است.

 

امیری کیا خاطرنشان کرد: تولید و اقتدار ملی که ناشی از توان داخلی است ظرفیت ایران محسوب می‌شود و در اقتصاد جهانی تأثیرگذار است.

 

انتهای پیام/ی

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است