منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۱
شناسه خبر: 202028
گروه :خبر
81342772-6002589
 

مسئول بسیج سازندگی ناحیه پارسیان:

بسیج سازندگی آرزوهای محال را به عینیت تبدیل کرده است

مسئول بسیج سازندگی ناحیه پارسیان تحقق طرح‌های توسعه در مناطق محروم علی رغم محال بودن آن را یکی از ویژگی‌های این تشکل دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، صادق شیبانی مسئول بسیج سازندگی سپاه پارسیان عصر امروز در گفتگو با پارسیان خبر گفت: یکی از ویژگی‌های بسیجیان در دوران دفاع مقدس خط شکنی و انجام کارهای محال برای برداشته شدن حصارهای در هم تنیده بوده است که امروز این روحیه در صحنه سازندگی کشور در حال رقم خوردن است.

 

وی اضافه کرد: مستضعفین جامعه به فرموده امام راخل(ره) ولی نعمتان ما هستند لذا خدمت به این قشر از جامعه هم وظیفه و هم تکلیف بر خود می‌دانیم و تمام تلاش خود را برای خدمت انجام خواهیم داد.

 

مسئول بسیج سازندگی ناحیه پارسیان خاطر نشان کرد: با همگرایی و همدلی روند رسیدگی به مناطق محروم سرعت بیشتری می‌گیرد لذا با جلساتی که با مسئولین بلند پایه شهرستان داشته‌ایم این همکاری‌ها را جلب کرده‌ایم و در آینده شاهد شتاب هر چه بیشتر در خدمت به مناطق محروم رقم خواهیم زد.

 

شیبانی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص لزوم توجه به توسعه و مناطق محروم گفت: در سالی که مزین هست به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص دولت ملت همدلی و همزبانی امیدواریم با تأسی به این فراز گهربار ولی امر مسلمین در جهت ایجاد این روحیه که نتیجه آن توسعه و پیشرفت هست بتوانیم گام برداریم.

 

انتهای پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است