منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۷
شناسه خبر: 331695
گروه :خبر
423820919_144881

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان عنوان با بیان اینکه بسیج دانشجویی موتور محرکه همه اقشار جامعه است، عنوان کرد: دانشجویان بخصوص دانشجویان بسیجی نسبت به آینده بیشتر امیدوار باشند و رسالت امید سازی در جامعه دانشگاهی را به نحو مطلوبی انجام دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از هرمزپرس؛ سردار رضا ترابی، فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در جلسه دفتر بسیج دانشجویی بندرعباس با بیان اینکه بسیج دانشجویی مونور محرکه جامعه است، گفت: تیپ بسیج دانشجویی تیپی است که می تواند در همه اقشار جامعه  حرکت،جنب و جوش، خروش و عدالت خواهی را شکل دهد و نیز اساتید و دانشجویان را به سمت و سوی مناسبی سوق دهد که بتوانند مسیر آینده خود را ترسیم کنند.

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان با اشاره به اینکه اقشار مختلفی از جمله بسیج اساتید، کارگر، طلاب و غیره  در جامعه وجود دارد، اظهار کرد: بسیج دانشجویی از تمام پتانسیل خود می تواند استفاده کند در صورتی که سایر اقشار بسیج به دلیل محدودیت ها و معذوریت های موجود در جامعه قادر به انجام آن نیستند.

 

ترابی تاکیدکرد: بسیج دانشجویی موتور محرکه همه اقشار جامعه است لذا جنبس دانشجویی به لحاظ دید باز، جنب و جوش و درگیری که با سایر گروههای همسو  و غیر همسو در محیط باز دانشگاهی دارد از محدودیت و معذوریت کمتری برخوردار است.

 

وی با اشاره به اینکه نسبت به بسیج دانشجویی انتظارات ویژه ای وجود دارد، تصریح کرد: دانشجویان بخصوص دانشجویان بسیجی بایستی نسبت به آینده بیشتر امیدوار باشند و رسالت امید سازی در جامعه دانشگاهی را به نحو مطلوبی انجام دهند حتی در گروههای غیرهمسو نیز موج امید را ایجاد کنند.

 

ترابی افزود: علی رغم همه نامهربانی هایی که از سوی دوست و دشمن نسبت به این قشر وجود دارد  ناامید نشوید،  و احساس دوستی و برادری بین همه دانشجویان بسیجی وجود داشته باشد و مهربانی در بین اعضای بسیج دانشجویی باید به حد اعلی باشد.

 

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان خاطرنشان کرد: در هر زمان که احساس شد با بیان اندیشه های خود می توانید به مجموعه بسیج دانشجویی کمک کنید بصورت صریح، شفاف و آنی اندیشه های خود را بیان کنید اما سیاه نمایی نکنید چون ممکن است به جنبش اصلی آسیب برساند.

 

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است