منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۰
شناسه خبر: 245938
گروه :خبر
IMG-20151123-WA0015

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بستک گفت: بسیج مجموعه‌ انسان هایی است که نیروی خودشان را به میدان می‌آورند تا در جهاد عمومی کشور و ملتشان در جهت رسیدن به قله‌ها فعال باشند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه،ولی بستان،  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بستک گفت:بسیج  مظهر عشق و ایمان و آگاهی و مجاهدت و آمادگی کامل برای سر بلندی کشور و ملت است ، براستی بسیجیان همواره مصداق این فرموده مقام معظم رهبری هستند و برای حفظ و دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی ایران از بذل جان خویش نیز دریغ نکرده اند.
بستان افزود: بسیج دانشگاهی نیز ، همپای دیگر اعضای این شجره طیبه در تمامی دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، در حفظ و حراست از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی کوشیده اند .
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بستک گفت: بسیجیان مجموعه‌ی انسان هایی هستند که نیروی خودشان را به میدان می‌آورند تا در جهاد عمومی کشور و ملتشان در جهت رسیدن به قله‌ها فعال باشند .

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است