منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۱
شناسه خبر: 245644
گروه :خبر
image175125
 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندر لنگه

بسیج تابع ولایت فقیه و مدافع حریم ولایت است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندر لنگه گفت : بسیج تابع ولایت فقیه است و سعادت خود و جامعه را در پیروی از ولایت فقیه می داند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز ، حجت الاسلام محمد خانجانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندر لنگه به مناسبت هفته بسیج و اهمیت این نهاد مردمی چه در انقلاب و جنگ تحمیلی گفت: بسیج میقات پابرهنگان و معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت یافتگان آن، نام و نشان در گمنامی و بی‌نشانی گرفته‌اند بسیج لشگر مخلص خداست که دفتر تشکل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضاء نموده‌اند.

وی افزود : بسیج یک نهاد انقلابی است که از توده مردم و آحاد جامعه تشکیل شده است و در دوران مختلف و در همه حال پیرو مقام معظم رهبری و مدافع حریم ولایت و در صحنه های مختلف در خدمت نظام و اهداف اسلامی هستند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندر لنگه ضمن گرامیداشت هفته بسیج تصریح کرد: اطاعت از ولایت فقیه و تبعیت پذیری از رهبری نظام یکی از شاخص ترین ویژگی های بسیج است. بسیج تابع ولایت فقیه است و سعادت خود و جامعه را در پیروی از ولایت فقیه می داند.

حجت الاسلام خانجانی در ادامه افزود: فروتنی و حفظ کرامت انسانی از مهمترین فضایل انسانی است که نیروهای بسیجی موصوف به چنین اخلاقی می باشند. بسیجی علاوه بر اینکه در مقابل خدا خاشع و فروتن است در برابر مردم متواضع می باشد.

وی در پایان گفت: بسیجی نیرویی کارآمد و سرمایه ای گرانبها برای اسلام و انقلاب و کشور است که باوجود آن ، کشور از گزند دشمنان مصون مانده و راههای ترقی و پیشرفت با سرعتی بیشتر طی می شود و هرکس که این نیروی عظیم را انکار کند در خرد و یا صداقت او باید شک کرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان