منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۳
شناسه خبر: 320868
گروه :خبر
DSC_0124
 

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کیش:

بسیاری از معضلات جامعه از پدیده شوم اعتیاد است

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کیش با حضور در دفتر فرمانده انتظامی ویژه کیش از زحمات اعضای کمیته مقابله با عرضه و ورود موادمخدر تجلیل کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  کیش پرس، محمدحسن جهان دبیر شورای هماهنگی مبارزه باموادمخدر کیش در این نشست با بیان اینکه موادمخدر، آسیب ها و تهدیدات بسیاری برای جامعه دارد گفت: بسیاری از جرایم، مشکلات و معضلات جامعه ما به موادمخدر و معضل اعتیاد بر می شود.

وی ضمن تقدیر از تعامل مجموعه پلیس با شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کیش، لازمه مهار جرم سرقت را نیز مبارزه با موادمخدر دانست و خاطرنشان کرد: همه در این ماموریت که مبارزه با موادمخدر است سهم و نقش دارند؛ اگر هر فرد نقش خود را به خوبی انجام دهد شاهد کاهش آسیب های اجتماعی این پدیده شوم خواهیم بود.
جهان گفت: پیشگیری و مبارزه با اعتیاد نیاز به یک عزم ملی است و یک دستگاه یا نهاد به تنهایی قادر به مبارزه با آن نیست.
وی در پایان خاطرنشان کرد: تعامل بین شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر و نیروی انتظامی امری ضروری می باشد لذا این تعامل و هماهنگی می تواند کار را در مبارزه با گسترش مواد مخدر آسان تر کند.
سرهنگ دهکی نیز در این دیدار با  تاکید بر برخورد قاطع پلیس با عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر گفت: اعتیاد به موادمخدر سر منشاء همه معضلات است.
این مقام انتظامی بیان داشت: تاکنون در راستای برخورد با عاملان توزیع مواد مخدر در سطح جزیره کیش، طرح‌های مختلف پلیسی و همچنین اقدامات گسترده‌ای از سوی یگان‌های مختلف انتظامی و دریابانی به اجراء گذاشته شده و پلیس همواره مبارزه با سوداگران و قاچاقچیان مواد مخدر را سرلوحه اهداف عملکردی خود قرار داده است.
رییس کمیته مقابله با ورود و عرضه موادمخدرکیش در ادامه گفت: اعتیاد به مواد مخدر زلزله ای است که ساختار و بنیان خانواده‌ها را ویران می‌کند و آثار تخریبی بالای آن به حدی است که در هر 8 ثانیه یک نفر در دنیا جان خود را به خاطر مصرف مواد مخدر از دست می‌دهد.
گفتنی است در این جلسه، از فرمانده انتظامی کیش، سرهنگ بهجت فرمانده پلیس فرودگاه، سرهنگ نظری رئیس پلیس پیشگیری، سرهنگ جمالی رئیس پلیس امنیت عمومی، سرگرد علی محمدپور جانشین دریابانی کیش ، سرگرد آیت الله حیاتی مقدم رئیس دفتر فرماندهی انتظامی ، سرگرد یونس شعبانیان معاون اجتماعی پلیس کیش و ستواندوم بهارلویی رئیس بهداری انتظامی کیش تقدیرشد.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کیش در این دیدار از فعالان کمیته مقابله با عرضه و ورود موادمخدر با اهداء لوح سپاس تقدیر کرد.
 
 انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است