منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۶
شناسه خبر: 211816
گروه :خبر
1

مدیر کل کمیته امداد استان هرمزگان گفت : بزرگترین موفقیت کمیته امداد در کاهش جامعه هدف تحت پوشش می باشد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  جهانگیریه ، مرتضی موصلی مدیر کل کمیته امداد استان هرمزگان طی گفتگویی به خبرنگار جهانگیریه گفت : تعداد افرادی که در استان هرمزگان تحت پوشش کمیته امداد هستند چشمگیر است که بزرگترین هدف کمیته امداد خودکفا کردن این افراد با طرح های اشتغال زایی است که امیدواریم با برنامه ریزی انجام شده جامعه تحت هدف ما کاهش یابد .

 

وی در ادامه افزود : در استان هرمزگان حدود 9/5 درصد جمعیت آن تحت پوشش این نهاد می باشند .

 

ایشان عنوان کرد : در شهرستان بستک حدود 7/5 درصد از خدمات کمیته امداد استفاده می کنند که تلاش برای کاهش جامعه هدف می باشد .

 

مدیر کل کمیته امداد استان هرمزگان گفت : با هم افزایی منابع می شود نیاز خانواده ها را بهتر تامین نمود .

 

ایشان تاکید کردند : پرداخت زکات از فریضه های بزرگ دینی ما است که می توان از این ظرفیت برای محرومیت زدایی بهتر استفاده کرد که در چهار ماهه اول سال 1394 شهرستان بستک رتبه اول در پرداخت زکات را در استان هرمزگان داشته است .

 

وی در ادامه گفت : 60 درصد از زکات دریافتی صرف هزینه های اولیه ی نیازمندان ازجمله مسکن ، پوشاک و … می شود و 40 درصد آن در راستای پروژه های محرومیت زدایی صرف می شود .

 

مرتضی موصلی عنوان نمود : در هفته دولت 30 پروژه عمرانی توسط کمیته امداد استان هرمزگان برگزار می شود که 30 درصد هزینه آن از کمک خیرین تامین شده است .

 

لازم به ذکر است مدیر کل کمیته امداد هرمزگان از دیروز برای بازدید از طرح ها و اقدامات این نهاد در شهرستان بستک وارد این شهرستان شده است که صبح امروز نشستی را با فرماندار بستک داشتند .

 

 

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است