منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۶
شناسه خبر: 187063
گروه :خبر
IMG_6268-300x22510

رئیس اداره کتابخانه های عمومی بستک گفت:کتابخانه‌ها علاوه بر حرکت در مسیر تقویت فرهنگ کتابخوانی مکتوب، باید از ظرفیت های مطالعه در فضای مجازی نیز استفاده کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی خانه فرهنگ و هنر استان هرمزگان ، شهاب الدین بادروج رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بستک در جلسه هایی که با حضور معاون فرماندار و اعضای انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بستک برگزار شد اظهار داشت : کتابخانه‌ها علاوه بر حرکت در مسیر تقویت فرهنگ کتابخوانی مکتوب، باید از ظرفیت های مطالعه در فضای مجازی نیز استفاده کنند.

بادروج  آگاهی و دانایی را راه حل بسیاری از مشکلات و رسیدن به قله های رفیع علمی و دانش دانست و بیان کرد: اگر فرهنگ کتاب و مطالعه در جامعه‌ی ما رونق پیدا کند و علاقمندان زیادی به آن رو آورند توسعه و گسترش کشور و سرفرازی ملت و جامعه را به دنبال خواهد داشت.

وی افزود : با توجه به اتمام مدارس و نیاز امروز جامعه به مقوله کتاب فرصت مناسبی است که دانش آموزان را به سمت کتاب سوق دهیم .

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بستک با بیان اینکه مطالعه و کتابخوانی از ضروریات جامعه است اضافه کرد : جوامع زمانی به توسعه می رسند که شاخص مطالعه از برنامه‌های مهم و اصلی آنان محسوب شود  به همین خاطر برای تهمه باید برای تحقق اهداف کتابخانه‌های عمومی تلاش کنیم.

بادروج خاطر نشان کرد : همه سعی و تلاش ما در اداره کتابخانه عمومی در جهت بالا بردن فرهنگ کتاب و کتابخوانی است که بحمدالله توانسته ایم چندین کتابخانه مشارکتی و عمومی در سطح روستاها راه اندازی کنیم و به امید اینکه همه مردم شهرستان بتوانند از فضای کتاب خانه استفاده کنند چرا که کتاب تاثیر فراوانی در فکر، رفتار و فرهنگ هر جامعه ای را دارد.

IMG_6282

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی