منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۵
شناسه خبر: 305825
گروه :خبر
13950127000225_PhotoA

به همت متخصصان ایرانی و پس از سه ماه تلاش شبانه‌روزی، عملیات لوله رانی از رودخانه اروند در کشور عراق به روش HDD در پروژه انتقال گاز آبادان – بصره اجرا شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، با همت و توان مهندسین و متخصصین ایرانی و با تلاش شبانه روزی سه ماهه، عملیات لوله رانی از اروندرود در کشور عراق به روش HDD در پروژه انتقال گاز آبادان – بصره اجرا شد.

در همین راستا، مهندس زارع رئیس هیات مدیره شرکت تدبیر انرژی گستر ایران گفت: این عملیات که در نوع خود در سطح خاورمیانه با توجه به طول و قطر اجرا شده بی سابقه و در دنیا کم نظیر می باشد.

وی افزود: طول لوله اختصاص یافته 1700 متر و قطر آن 48 اینچ می‌باشد که زمینه امکان صادرات گاز از ایران به کشور عراق (استان بصره) را فراهم می کند.

در زیر برخی تصاویر اجرای این پروژه را مشاهده می‌کنید.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی