منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۱
شناسه خبر: 185477
گروه :خبر
images

فرماندار سیریک گفت: ساخت بزرگترین لنج های فایبرکلاس خاورمیانه با ظرفیت هزار تنی در شرکت شناور سازی جهان دریای سیریک به پایان رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ،سعیدالله مبارکی در حاشیه بازدید و سرکشی از گارگاه لنج سازی جهان دریای شهرستان افزود: برای ساخت هر فروند از این شناورها که حدود 20 نفر کارگر بصورت شبانه روزی مشغول فعالیت بودند مدت 6 ماه طول کشیده است.

وی ابراز داشت: ارزش هر کدام از شناورها که بطول 40 متر و عرض 12 متر و بلندی 6 متر می باشد بیش از یک میلیارد و دویست میلیون تومان برآورد شده است.

مبارکی خاطرنشان کرد: این شناورها به درخواست دو سرمایه گذار کشورهای یمن و سومالی ساخت شده است که با توجه به استفاده از طراحی ، مواد و تجهیزات استاندارد و ظرافت ساخت دارای مشتریان و خریداران خوبی می باشد.

فرماندار سیریک بیان کرد: برای ساخت این شناورها از دانش و امکانات و تجهیزات صد در صد بومی استفاده شده است که ضمن اشتغالزایی ، جلوگیری از خروج ارز برای کشور ارز آوری نیز در بر دارد.

این مسئول ابراز داشت: در حال حاضر قرار داد ساخت یک فروند شناور هزار تنی به سفارش یک سرمایه گذار خارجی منعقد شده که عملیات ساخت آن در هفته آینده شروع خواهد شد.

مبارکی یادآوز شد: شناورها در حال تست ، چکاب فنی و تهیه کاری بمنظور جابجایی و مراحل نصب موتور می باشند که امیدواریم تا 10 روز آینده با توجه به جز و مد دریا شرایط آب اندازی آنها فراهم شود.

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است