منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴ - ۹:۰۹
شناسه خبر: 266728
گروه :خبر
_DSC5303

کلاس آموزشی پیش از ازدواج ویژه دانشجویان با حضور کارشناس ارشد مشاوره از بهزیستی استان در دانشگاه پیام نور ابوموسی برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از نافذ انلاین،کلاس آموزشی پیش از ازدواج ویژه دانشجویان با حضور کارشناس ارشد مشاوره خانم زند خوان از بهزیستی استان و با همکاری بهزیستی شهرستان ابوموسی و دانشگاه پیام نور در محل سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار شد.

کارشناس ارشد مشاوره گفت: نهاد خانواده یکی از نهادهای مهم اجتماعی است که با ازدواج آغاز میشود .ازدواج یک نقطه عطف در زندگی انسان است و یکی از مهمترین تصمیمات طول زندگی می باشد. اما این تصمیم زمانی باید گرفته شود که اطلاعات و دانسته ها ی ما و تجربه و پختگی ما در برابر بزرگی این تصمیم کامل شود.

وی افزود: آموزش پیش از ازدواج تلاشی است برای کاستن از ازدواجهای ناموفق ،این دسته از آموزشها سعی دارند که پیش از اینکه افراد در گیر یک قرار داد مذهبی ،بین فردی ،اجتماعی ،اقتصادی و قانونی شوند با وجوه مختلف این قردادها آشنا شوند.

این کارشناس ارشد مشاوره محتوای این دوره آموزشی را آموزش پیش از ازدواج،فواید دوره آشنایی،خطاها و اشتباه های دوره آشنایی،نامزدی،دوره عقد و سال اول زندگی مشترک دانستند و بر ضرورت برگزاری این چنین کلاسهایی تاکید کردند.

ایشان هدف نهایی از آموزش به همه نوجوانان و جوانان بالاخص دانشجویان را ارتقای توانمندی فردی آنها در انتخاب همسر و تشکیل خانواده موفق دانست و اینکه بتوانند ملاکها و معیارهای درستی را برای ازدواج انتخاب کنند و بر همکاری همه دستگاهها خصوصا دانشگاهها،آموزش و پرورش جهت برگزاری این کلاسها تاکید کرد.

_DSC5296 _DSC5297 _DSC5298 _DSC5302 _DSC5303 _DSC5304

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است