منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۳
شناسه خبر: 266912
گروه :خبر
_DSC5319

کلاس آموزشی فرزندپروری ویژه مادران ابوموسایی با حضور کارشناس ارشد مشاوره از بهزیستی استان در موسسه فرهنگی جامعه القرآن برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از نافذ انلاین،کلاس آموزشی فرزندپروری ویژه مادران ابوموسایی با حضور کارشناس ارشد مشاوره از بهزیستی استان و به همت اداره بهزیستی و همکاری موسسه فرهنگی جامعه القرآن برگزار شد.

خانم زندخوان کارشناس ارشد مشاوره در خصوص این کلاس آموزشی گفت:امروزه، تربیت فرزندان به یکی از دغدغه های اصلی خانواده ها مبدل گشته و مسئله فرزند پروری هیچ زمانی به اندازه امروز در موفقیت خانواده ها تاثیر نداشته است. نحوه تربیت فرزندان، رفتار نسل حاضر را شکل داده و عملکرد نسل آینده را نیز تعیین خواهد کرد، امروز همه والدین دوست دارند که پدر و مادر شایسته ای برای فرزندان خود بوده و همچنین بچه هایی شاد و سالم داشته باشند، همه ما برای افزایش شیوه صحیح تربیت فرزندان، نیاز مند کسب دانش، مهارت ها ودریافت آموزش های کاربردی در خصوص فرزندپروری هستیم.

وی گفت: یادگیری نحوه برخورد با کودکان باعث اصلاح و بهبود رفتار های کودک شده و رشد شخصیتی کودک را تضمین می کند. هدف اصلی در اجرای برنامه مهارت های فرزند پروری آموزش رفتار صحیح در مقابل مشکلات رفتاری کودکان و بکارگیری اصولی روش های تقویتی و تنبیهی جهت اصلاح رفتار کودکان است. به نحوی که سلامت روان کودک و والد مد نظر قرار گیرد.

ایشان تصریح کرد که هر خانواده شیوه های  خاصی را در تربیت فردی و اجتماعی فرزندان خویش بکار می گیرد . این شیوه ها که سبک های  فرزند پروری نامیده می شود متاثر از عوامل مختلفی از جمله عوامل فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و غیره می باشد.

این کارشناس در ادامه به چهار سبک فرزند پروری مقتدرانه، مستبدانه، آسان گیرانه و بی اعتنا اشاره کرد که هر کدام ویزگیهای خاص خود را دارد.

_DSC5319 _DSC5320 _DSC5321 _DSC5322 _DSC5323 _DSC5324 _DSC5325 _DSC5326 _DSC5328 _DSC5329 _DSC5330

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است