منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۴
شناسه خبر: 348721
گروه :خبر
نص 2

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی روز نصیرایی پاک به مناسبت هفته دولت و روز نصیرایی پاک به مصافت 5کیلومتر برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از خبرنگار میناب جنوب، در چهارمین روز ازهفته دولت  مردم شهرستان میناب با شعار((همبستگی،همدلی، برای روستای پاک نصیرایی)) به مناسبت هفته دولت و روز نصیرایی پاک  به مصافت 5کیلومتر از ورودی  رودخانه تا  پایگاه بسیج روستای نصیرایی پیاده رفتند.

پاک سازی محیط زیست روستا در حاشیه برگزاری این همایش بزرگ از نکات جذاب و دیدنی به شمار می رفت در ادامه جعفر متقی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب   فرا رسیدن هفته دولت به  دولت مردان  نظام جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت و افزود: خداراشاکریم که در نظامی در حال خدمت   می باشیم  که باید به مردم محروم خود  خدمت کنیم.

وی از شروع به کار ساخت یک سوله ورزشی چند منظوره در روستای نصیرایی خبرداد و گفت: امیدواریم با شروع به کار این پروژه حق مردم و جوانان روستای با استعداد نصیرایی ادا کرده باشیم.

در ادامه پشتاره رئیس  محیط زیست شهرستان میناب محیط زیست را یک موهبتی الهی برای انسانها برشمرد و گفت: ما باید در حفظ و نگهداری این موهبت الهی برای نسلهای آینده کوشا باشیم .

وی با یادآوری اصل  55 قانون اساسی گفت: حفظ و مراقبت از محیط زیست یک تکلیف برای فرد فرد بیان شده که با  زنده نگهداشتن محیط زیست جامعه ای سرزنده و پویا و شاداب داشته باشیم.

در پایان این همایش  به شرکت کنندگان  در این همایش  به قید قرعه جوایزی به رسم یابود  اهداء شد.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی