منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۳۴
شناسه خبر: 240723
گروه :خبر
nدکتر-فردوسی

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک از برگزاری همایش استحکام خانواده با حضور دکتر سیما فردوسی در سالن پیامبر اعظم(ص) خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ،کاظم قاسم زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک با تأکید بر استحکام خانواده افزود : خانواده مکانی برای ابراز نیازهای عاطفی و روانی و کانونی برای تک تک اعضای خانواده است و امروزه با شرایط کنونی و هجمه های فرهنگی دشمنان، تربیت فرزندان بسیار سخت و باید مراقب رفتارهای فرزندانمان باشیم.

 
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک  اظهار داشت: خانواده ها با تربیت درست می توانند خلاء فرهنگی موجود در جامعه را پر و با فرهنگ غربی مقابله کنند.

 

 
وی با اشاره به احترام متقابل در میان افراد خانواده از مهمترین عوامل استحکام و دوام خانواده است عنوان کرد: تکریم متقابل زن و شوهر و داشتن رابطه ای صمیمی و قدردانی از یکدیگر باعث حفظ حرمت و رعایت شأن والدین توسط سایر افراد خانواده می شود.

 

 
قاسم زاده افزود : با توجه به تأثیر متقابل خانواده و اجتماع بر یکدیگر، اگر خانواده ها از غنای فرهنگی برخوردار باشند طبیعتا جامعه ای با اصالت و فرهنگ غنی خواهیم داشت.

 

 
در این همایش ، دکتر سیما فردوسی به تشریح ویژگی های یک خانواده سالم و چگونگی شناسایی آسیب ها و پیشگیری آن ها پرداخت و در پایان جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است