منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۴
شناسه خبر: 194196
گروه :خبر
یوسفی-۹۰۱۲۹-660x330

معاون جهاد کشاورزی پارسیان از برگزاری همایشی با عنوان آشنایی کشاورزان با مقررات مستأجری و حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، عوض یوسفی معاون اداره جهاد کشاورزی شهرستان گفت: یکی از موضوعاتی که باعث ایجاد برخی نزاع‌ها در شهرستان می‌شود عدم آشنایی کشاورزان با قوانین و مقررات مربوطه هست که بدین منظور همایشی با حضور دادستان و رئیس دادگستری پارسیان و کشاورزان برگزار شد.

وی افزود: با بررسی‌های به عمل آمده و پس از مشاهده عمده مشکلات کشاورزان این برنامه طراحی شد و در آن تمامی کشاورزان شهرستان حضور داشتند که قوانین مربوط به موضوعات اراضی کشاورزی و نحوه انعقاد قرار داد توضیح داده شد.

معاون جهاد کشاورزی پارسیان اظهار کرد: در این همایش ریاست دادگستری شهرستان قانون مربوط به مستأجری و نحوه انعقاد قرار داد را به طور مفصل توضیح داد و کشاورزان سوالات خود را در این خصوص از مقام عالی قضایی در شهرستان پرسیدند و با پاسخهای جناب آقای کمالی ابهامات موجود برطرف شد.

یوسفی تصریح کرد: یکی دیگر از موضوعات طرح شده در این همایش پرداختن به قوانین و مقررات حفظ کاربری اراضی باغی و زراعی در شهرستان بود که این موضوع از طریق دادستان شهرستان جناب آقای عباسی توضیح داده شد و کشاورزان با طرح سوالات خود با این مقررات آشنایی بیشتری پیدا کردند.

یادآور می‌شود: شهرستان پارسیان با حدود ۷۰۰ زمین زراعی نقش مهمی در تولید محصولات باغی و زراعی دارد که سهم به سزایی در تأمین برخی از نیازمندی‌های استان و کشور را به به عهده دارند.

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است