منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۱
شناسه خبر: 279432
گروه :خبر
IMG_20160209_110327 (1)

مسابقه نقاشی دانش آموزان ابتدایی در کتابخانه عمومی الزهرای حاجی آباد با حضور دانش آموزان برگزار شد.

به گزارش هرمز به نقل از  پیارم حاجی آباد، کریم بهذادی‌نیا رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان حاجی آباد از برگزاری مسابقه نقاشی به مناسبت دهه فجر  خبر داد.

وی با اشاره به گرامیداشت دهه ی مبارک فجر هدف از برگزاری مسابقات فرهنگی در ایام مبارک دهه فجر را آشنا کردن نسل جدید با انقلاب اسلامی عنوان کرد.

بهذادی هدف دیگرا ین مسابقه را آشنایی با کتاب و کتابخوانی و کتابخانه‌های عمومی عنوان کرد.

وی ادامه داد: کتابخانه‌ها به عنوان پایگاه فرهنگی باید فعالیت‌های گسترده‌ای را برای جذب مخاطب و نهادینه کردن فرهنگ مطالعه مفید داشته و عموم مردم را تشویق و ترغیب برای استفاده بهتر از فضای کتابخانه کنند.

گفتنی است در این مسابقه که در هشتمین روز از ایام االله مبارک فجر به سه تن از برگزیدگان به رسم یاد بود جوایزی از طرف اداره کتابخانه‌های عمومی اهداء شد.

انتهای پیام/پ

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی