منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۵ - ۷:۱۴
شناسه خبر: 370031
گروه :خبر
dsc_6981

یک دوره مسابقه آشپزی با شعار «تغذیه سالم» و به مناسبت هفته بسیج توسط بانوان بسیجی در ابوموسی برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از نافذ آنلاین، با حضور فرمانده سپاه ابوموسی و به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، یک دوره مسابقه آشپزی با شعار «تغذیه سالم» و با هدف ترویج غذاهای سنتی، بومی و محلی و به نمایش گذاشتن هنر آشپزی بانوان بسیجی به همت بانوان بسیجی حوزه الزهرا(س) در محل نمایشگاه بسیج برگزار شد.
فاطمه سهامی فرمانده حوزه مقاومت الزهرا(س) ابوموسی گفت: در این مسابقه ۲۰ نفر از بانوان بسیجی با طبخ انواع غذاهای اصیل و سالم ایرانی و سنتی و بومی محلی حاصل دست پخت خود را در معرض ارزیابی داوران مسابقه قرار دادند و به رقابت پرداختند.
وی اظهار کرد: این مسابقه با هدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی و رقابت سالم در بین بانوان عضو حوزه مقاومت بسیج الزهرا(س) ابوموسی برگزار شد و در خاتمه به برگزیدگان آن جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.
سهامی افزود: ۲ نفر داوری این مسابقه آشپزی غذاهای سنتی و ایرانی را انجام دادند و نفرات برگزیده را انتخاب کردند.
فرمانده حوزه مقاومت الزهرا(س) ابوموسی معیارهای داوری این مسابقه را براساس ارزش غذایی، طعم غذا، مواد مصرفی، نوع پخت، چیدمان و ترئین و زیبایی سفره و خلاقیت و ابتکار عنوان کرد.
در پایان این مسابقه ۵ نفر از بانوان که بهترین نوع غذا را بر اساس معیارهای ارزیابی داوران ارائه کرده بودند به عنوان برنده انتخاب و از آنها تقدیر بعمل آمد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت