منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۷
شناسه خبر: 271575
گروه :خبر
1489764599167_2795

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری هرمزگان از برگزاری مسابقات کشوری بیماران خاص در گیلان با حضور چهار تیم از هرمزگان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از  ورزش 5 هرمزگان ، مرتضی محمودزاده در نشستی با اعضای تیم های ورزشی هیئت بیماران خاص استان هرمزگان که به منظور تسهیل در اعزام این تیم ها به مسابقات دهه فجر برگزار شد، عنوان کرد: هدف این مجموعه ارتقاء اهداف ورزشی و شناساندن توانایی این ورزشکاران به جامعه است و اکنون مسابقات ورزشی فرصت خوبی را فراهم ساخته تا جامعه بداند بیماری مانع پیشرفت نیست بلکه می توان از اثرات مثبت آن در زمینه بهبود نیز بهره برد.

وی ادامه داد: پرداختن به مسائل حاشیه ای  در ورزش نه تنها باعث باز ماندن از اهداف اصلی می شود بلکه ما را از حقیقت و هدف واقعی ورزش دور می سازد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری هرمزگان افزود: باید افق دید خود را بالا ببریم و ورزش را در نگاه اول برای سلامتی و نشاط و بعد کسب مقام و افتخار آفرینی برای استان در نظر بگیریم.

محمودزاده خاطرنشان کرد: با تمهیدات در نظر گرفته شده، چهار تیم ورزشی بیماران خاص استان هرمزگان به مسابقات کشوری دهه فجر در استان گیلان اعزام می شوند.

در پایان این نشست اعضای هیئت ورزشی بیماران خاص هرمزگان، دغدغه ها و مسائل پیش رو که با آن مواجه هستند را مطرح و کمک و همدلی مسئولان در زمینه فراهم کردن امکانات و لوازم مورد نیاز ورزشی برای آمادگی در مسابقات را خواستار شدند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی