منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۵
شناسه خبر: 342616
گروه :خبر
245

مسابقات شطرنج قهرمانی استان هرمزگان در بخش آقایان و بانوان در خانه شطرنج بندرعباس با قهرمانی محمد اصبحی از بندرعباس و نورسته اژدری از بستک به پایان رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، مسابقات شطرنج قهرمانی استان هرمزگان در بخش آقایان و بانوان در خانه شطرنج بندرعباس برگزار گردید.

این مسابقات در بخش آقایان با حضور 38 نفر از شهرهای بندرعباس، سیریک، میناب و رودان که 29 نفر از آنان دارای ریتینگ بین المللی بودند در 7 دور به روش سوئیسی به سرداوری فرزانه پیشدار و داوری الهام درخشنده برگزار شد و در بخش بانوان نیز 6 نفر از بانوان شهرهای بندرعباس و بستک که 4 نفر از آنان دارای ریتینگ بین المللی بودند در 5 دور به روش دوره ای به سرداوری شهرام سالاری و داوری الهام درخشنده در خانه شطرنج بندرعباس به رقابت پرداختند.

در پایان رقابت در بخش آقایان، محمد اصبحی از بندرعباس با ریتینگ بین المللی 2103 با کسب 6 امتیاز به مقام قهرمانی رسید و بنیامین علیزاده از بندرعباس با ریتینگ بین المللی 1731 با کسب 5.5 امتیاز و پوئن شکنی بالاتر به مقام دوم رسید و بهنام علیزاده از بندرعباس با ریتینگ بین المللی 1813 با کسب 5.5 امتیاز و پوئن شکنی کمتر مقام سوم را کسب کرد.

در پایان رقابت در بخش بانوان نیز، نورسته اژدری از بستک با ریتینگ بین المللی 1519 با کسب 5 امتیاز به مقام قهرمانی رسید و فرزانه پیشدار از بندرعباس با ریتینگ بین المللی 1600 با کسب 4 امتیاز به مقام دوم رسید و مطهره تالانه از بندرعباس با ریتینگ بین المللی 1347 با کسب 3 امتیاز مقام سوم را کسب کرد.

قهرمانان این مسابقات ضمن دریافت حکم و مدال قهرمانی استان، بصورت مستقیم مجوز حضور در مسابقات نیمه نهایی شطرنج قهرمانی کشور را کسب نمودند.

 

245

 

 

247

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است