منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۶
شناسه خبر: 331596
گروه :خبر
13950401000843_PhotoA

رئیس انجمن نمایش هرمزگان گفت : طرح اجرای نمایش و نمایشنامه خوانی از افطار تا سحر با حضور گروه های مختلف در پلاتو آفتاب بندر عباس برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از فرهنگ کده ؛ حسین کریمی رئیس انجمن نمایش هرمزگان  با اعلام این خبر گفت :در این مراسم که برای اولین بار در کشور برگزار می شود 13 گروه نمایش به اجرای نمایش و نمایشنامه خوانی از افطار تا سحر می پردازند .

وی افزود: افراد شرکت کننده در این برنامه علاقه مندان به حوزه نمایش و خانواده گروه های نمایش و جمعی از مسئولان و متولیان می باشند و سایر علاقه مندان نیز می توانند با مراجعه به انجمن نمایش برای حضور در این برنامه ثبت نام و هماهنگی نمایند .

رئیس انجمن نمایش هرمزگان به معرفی گروه های نمایش در این برنامه پرداخت و بیان داشت : نمایش “از چپ به راست ” با بازی محمد سایبانی ، “من امید الماسی هستم “با  بازی امید الماسی نیا ،  “یکی از جنس شیشه “با بازی رضیه جوادی حق پرست ، “پیش از صبحانه ” با بازی فریده گرمساری “قوی تر ” با بازی سارا توکلی ، ” اینجا زمین من است ” با بازی گلنسا زارعی از جمله نمایش هایی است که در این برنامه اجرا می شود .

کریمی در ادامه به معرفی گروه های نمایشنامه خوانی پرداخت و گفت :در این برنامه ، نمایش های “در زمین پدری ” توسط ستاره درخشانی  ” سکینه ” توسط گلنسا زارعی ، ” فنجان ترش ” توسط عاطفه مسجدی ، “جمله های  نا نوشته ” توسط فریده گرمساری ”  “سکوت صادق ” توسط علی رحیمی شهواری ،” چای لب سوز ” توسط محمد نجابت حقیقی ، ” ناخدای بهمن ”  توسط رضا غریب زاده دریایی نمایشنامه خوانی شد.

گفتنی است : زمان اجرای این برنامه پنجشنبه سوم تیر ماه 95 از ساعت 21 الی سحر گاه در محل پلاتو آفتاب واقع در مجتمع فرهنگی هنری سید احمد خمینی (ره) می باشد .

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی