منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۴
شناسه خبر: 191146
گروه :خبر
index

به منظور کمک به بیماران و بیماری های صعب العلاج و خانواده های مستمند و فقیرسومین جشنواره خیریه غذا شهر بندر کوهستک برگزار شد.

 

به گزارش شبکه  اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ،شهاب الدین ذاکری ،بخشدار بمانی سیریک گفت: در این جشنواره غذایی انواع مواد غذایی نظیر آش رشته، نان روغنی،، نان محلی انواع ، ماهی برشته، انواع شیرینی‌ها، دسر‌ها و نوشیدنی‌ها که بصورت طبخ بفروش می رسید با استقبال بسیار خوب عموم مردمی قرار گرفت.
وی افزود : 580 میلیون ریال عواید حاصل از فروش غذاهای این جشنواره به منظور تأمین هزینه‌های درمانی بیماران نیازمند به ویژه بیماران سرطانی و کمک به خانواده های نیازمندان در قالب بسته های حمایتی و نقدی پرداخت شد.
ذاکری تصریح کرد: هدف از برگزاری این جشنواره را گسترش روحیه خیرخواهی ، نیکوکاری در بین مردم برای کمک به تأمین هزینه‌ های درمانی بیماران صعب العلاج و خانواده های مستمند دانست.
وی با بیان اینکه در این جشنواره 40 نفر از زنان آشپز با هزینه شخصی حضور داشتند اظهار داشت: بسیجیان و مردم شهر بندرکوهستک بصورت خود جوش و با نیت کمک به همشریان و همنوعان خود در این ایام بسیار مبارک و فرخنده تصمیم به برگزاری این جشنواره کردند.

 
انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی