منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۲
شناسه خبر: 216492
گروه :خبر
3453_XgXNp4mA

رئیس اداره ورزش پارسیان گفت: دوره مربی گری درجه دو نجات غریق ویژه آقایان و خانم ها در پارسیان برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر، محمود حسینی نیا در جمع خبرنگاران گفت: شهرستان پارسیان از زمان افتتاح استخر تا کنون برای نجات غرق شدگان احتمالی از افراد نجات غریق خارج از شهرستان دعوت به عمل می‌آورده که با توجه به هزینه‌های رفت و آمد در نظر داریم نیازمندی‌های خود را از نیروهای بومی تأمین کنیم.

 

 

وی اضافه کرد: شهرستان پارسیان ظرفیت خیلی خوبی چون دریا در اختیار دارد که می‌تواند بسیاری از گردشگران را به سوی خود بکشاند اما نبود نجات غریق در شهرستان به عنوان یکی از کمبودهای مهم خودنمایی می‌کند.

 

 

حسینی نیا گفت: دو پتانسیل استخر و دریا ما را بر آن داشت تا با دعوت از مربی حرفه‌ای نجات غریق این نیاز شهرستان را برآورده کنیم و در صورت رسیدن به حد نصاب متقاضیان می‌توانیم آموزش را آغاز کنیم.

 

 

رئیس اداره و رزش و جوانان پارسیان خاطر نشان کرد: ثبت نام از متقاضیان از امروز آغاز شده اما ورود مربی منوط به رسیدن متقاضیان به حد نصاب معین هست.

 

 

وی تصریح کرد: این دوره هم ویژه آقایان و هم بانوان برگزار می‌شود و محدودیتی برای تعداد دوره‌ها و میزان متقاضیان نداریم و امیدواریم در آینده این شهرستان به یکی از قطب‌های نجات غریق استان تبدیل شود.

 

انتهای پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی