منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۷:۵۶
شناسه خبر: 352496
گروه :خبر
950621fyhddss

مدیر آموزش و پرورش شهرستان حاجی آبادگفت: سرایداران و خدمتگزاران مدارس چشمان بینای آموزش و پرورش در نگهبانی و حراست از مدارس و همچنین از دانش اموزان در ساعات آموزشی می باشندکه لازم است در برخورد با سوانح و اتفاقات احتمالی آمادگی لازم را داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حسین اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار پیارم اظهار کرد : طرح توانمند سازی پرسنل خدماتی مدارس یکی دیگر از برنامه های مهم این مدیریت برای سال تحصیلی جدید می باشد.

وی بیان داشت : سرایداران و خدمتگزاران مدارس چشمان بینای آموزش و پرورش در نگهبانی و حراست از مدارس و همچنین از دانش اموزان در ساعات آموزشی می باشندکه لازم است در برخورد با سوانح و اتفاقات احتمالی آمادگی لازم را داشته باشند.

مدیرآموزش و پرورش تصریح نمود حوادث غیر مترقبه از قبیل : سیل ، زلزله ،آتش سوزی و همچنین برق گرفتگی و تصادفات احتمالی جلو مدارس از جمله حوادثی هستند که لازم است پرسنل خدماتی آمادگی کاملی در برخورد با آن را داشته باشند.

این مقام مسئول یادآورشد: در همین راستا مدیریت آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباداقدام به برگزاری یک دوره آموزش اطفاء حریق ویژه خدمتگزاران مدارس نموده است .

اسماعیلی خاطرنشان کرد : برگزاری دوره های حمل مصدوم ، پناه گیری،و…در سال تحصیلی جدید از جمله برنامه های در دستور کار این مدیریت می باشد.

یک دوره آموزش اطفاء حریق ویژه پرسنل خدماتی مدارس با حضور حسین معصومی کارشناس اداره اتش نشانی شهرستان حاجی آباد در محل دبیرستان نمونه دوره دوم شهید مصطفی خمینی این شهرستان برگزار شد.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان