منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۰
شناسه خبر: 281602
گروه :خبر
IMG_8745

همین دوره مسابقات کورس اسب دوانی قهرمانی استان در دو گروه نریان بومی و محلی و مادیان با شرکت کننده هایی از شهرستان میناب ،بندرعباس و بندرلنگه برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب، با شروع مرحله اول گروه نریان احمد فیروزی با اسب جزا،مجتبی مظفری با اسب بلوچ،امیر سلیمانی با اسب بهمن سالار و رضا ذاکری با اسب برلیان با هم به رقابت پرداختند که در پایان اسب بلوچ عنوان مقام اول و اسب جزا  و برلیان به ترتیب عنوان مقام دوم تا سومی گروه اول را از آن خود کردند.

 

در گروه دوم نریان بومی و محلی، اسب سلطان با چابک سواری اصغر زارعی و بهزاد ذاکری با اسب بی بی گل  با نام مالک فرهاد شجاعی عنوان اول تا دوم گروه دوم را بدست آوردند  و اسب طوفان و تندر با خارج شدن از پیست مسابقه از دور مسابقات حذف شدند.

 

در مرحله فینال از گروه نریان اسب جزا با مالکیت عرفان سلطانی و چابک سورای احمد فیروزی از بندرلنگه عنوان مقام اول،اسب بی بی گل با مالکیت فرهاد شجاعی و چابک سواری بهزاد ذاکری از میناب عنوان مقام دوم و اسب بلوچ با مالکیت و چابک سواری مجتبی مظفری از بندرعباس عنوان مقام سومی دهمین دوره از مسابقات کورس قهمرانی استان را در کارنامه ورزشی خود به ثبت رساندند.

 

در رشته مادیان گروه اول اسب چابک ،دیبا و جیگل به ترتیب عنوان مقام اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

همچنین در گروه مادیان گروه دوم  اسب بلوکا از بندرعباس عنوان مقام اول و اسب هانی بلا از کهنوج مقام دوم و اسب آرام از بندرعباس عنوان مقام سومی این دوره از مسابقات را از آن خود کردند.

 

به همین ترتیب به نفرات اول تا سوم در هر گروه لوح تقدیر و اهدای وجه نقدی توسط هیئت سوارکاری ،تربیت بدنی ،سپاه و دیگر اداراتی که همکاری ویژه ای در برگزاری این مسابقات داشتند تجلیل شد.

 

این مسابقات در دهکده ورزشی بسیج شهرستان میناب با حضور میهمانان استانی و شهرستانی در روستای باغ ملک میناب برگزار شد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است