منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۷
شناسه خبر: 309123
گروه :خبر
13941201000254_PhotoA

در ادامه فشارهای هماهنگ غربی‌ها و برخی کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس علیه حزب‌الله لبنان و ایران، دادگاهی در امارات عربی متحده برگزار و در آن اتهام‌هایی علیه ایران مطرح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، در حالی که نشست اخیر مشترک سران آمریکا و شورای همکاری خلیج فارس با انتشار بیانیه‌ای ضد حزب‌الله و اتهام‌زنی علیه ایران پایان یافت، حالا یک دادگاه اماراتی هم  اتهام زنی علیه محور مقاومت را در پیش گرفته است.

در ادامه اقدامات ضد ایرانی کشورهای حاشیه خلیج فارس، دادگاهی در امارات عربی متحده امروز جمعه برای بررسی آنچه «حمایت ایران از تروریسم» و «تلاش برای ایجاد هسته تروریستی» در این کشور خوانده شد، برگزار شد.

در این جلسه که در دادگاه فدرال امارات عربی متحده برگزار شد، عده‌ای به عنوان «شهود» حاضر شده و اتهام‌هایی علیه ایران و حزب‌الله لبنان وارد کردند.

یکی از افراد در جلسه دادگاه که  به عنوان «شهود» حاضر شده بود، ادعا کرده که ایران با استفاده از نیروهای حزب‌الله، یک هسته تروریستی در امارات عربی متحده ایجاد کرد.

در ادامه سریال اتهام‌زنی‌ها علیه ایران و حزب‌الله لبنان، در این پرونده ادعایی آمده که ایران از سال 2004 یک هسته تروریستی ایجاد کرده بود اما این هسته در سال 2013 کشف و منهدم شد.

دادگاه اماراتی پس از استماع اظهارات ضد ایرانی و ادعایی «شهود»، جلسه بعدی دادگاه برای بررسی موضوع را به 23 می موکول کرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است