منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۷:۲۰
شناسه خبر: 361751
گروه :خبر
dsc_6258

جلسه ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1395 شهرستان ابوموسی جهت برگزاری هر چه بهتر این طرح ملی برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از نافذ آنلاین، جلسه ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1395 ابوموسی با حضور اعضای ستاد، معاون فنی و اجرایی ستاد سرشماری شهرستان، مدیران دستگاههای اجرایی، فرماندهان نظامی و انتظامی به ریاست هوشنگ نجفی معاون فرماندار برگزار شد.
معاون فرماندار ابوموسی با اشاره به اهمیت سرشماری گفت: توسعه و بالندگی همه جانبه کشور متضمن وجود آمار دقیق و به روز می باشد که این آمار و اطلاعات را ما باید از طریق اجرای طرح سرشماری نفوس و مسکن بدست آوریم.
نجفی اظهار کرد: جهت برگزاری هر چه بهتر این طرح ملی در شهرستان و استخراج آمار دقیق جمعیت، جلسات متعددی با مدیران دستگاههای اجرایی و همچنین روحانیون شهرستان تا کنون تشکیل شده است.
وی افزود: از تمام ظرفیتها و توان دستگاههای اجرایی شهرستان برای اجرای موفق این طرح عظیم و ملی در شهرستان استفاده خواهیم کرد و از تمام مدیران ادارات و دستگاههای دولتی خواست که به اجرای هر چه بهتر و دقیق تر این طرح کمک نمایند.
معاون فنی ستاد سرشماری نفوس و مسکن شهرستان با اشاره به تغییرات شکل گرفته در این دوره از سرشماری عمومی نفوس و مسکن در کشور گفت: تا پیش از سال 90 سرشماری های نفوس و مسکن هر 10 سال یکبار برگزار می شد و از سال 90 با توجه به تصمیم دولت این اقدام هر پنج سال یکبار انجام می شود.
توصلی از اعضای ستاد سرشماری و کلیه مدیران دستگاههای اجرایی خواست تمام همت و تلاش خود را در جهت ترغیب و تشویق مردم به ثبت نام اینترنتی این طرح با توجه به فرصت اندک باقی مانده بکار گیرند.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است