منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۶
شناسه خبر: 312643
گروه :خبر
111111

طرفداران کاندیدای پیروز از نیمه های شب که نتیجه غیررسمی از پیروزی قاطع خالد زمزم نژاد حکایت می کرد با راه انداختن کاروان شادی به خوشحالی پرداختند و جشن پیروزی گرفتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، طرفداران کاندیدای پیروز از نیمه های شب که نتیجه غیررسمی از پیروزی قاطع خالد زمزم نژاد حکایت می کرد خود را از روستاهای اطراف، به جمع طرفداران کاندیدای پیروز در شهر بستک رسانده و با راه انداختن کاروان شادی به خوشحالی پرداختند و جشن پیروزی گرفتند.

 

جشن پیروزی با همراهی مردم بستک حتی آنهایی که طرفداران کاندیدای پیروز نیز نبودند همراه شد. جشنی که با راه افتادن سیلی از خودروها و موتورسیکلت ها در سطح شهر همراه شد که به همراه داشتن تصویر کاندیدای پیروز و پخش آهنگ های محلی شاد از جمله آن بود.

 

این جشن که از نیمه های شب شروع شد به مدت چند ساعت ادامه داشت که ایجاد ترافیک سنگین در خیابان های شهر علی الخصوص در خیابان های منتهی به ستاد تبلیغاتی کاندیدای پیروز و پخش نمودن شیرینی و بستنی در بین طرفداران و پرتاپ فشفشه از حاشیه های این جشن پیروزی بود.

 

223233

111111

23233

2323

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند