منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۱
شناسه خبر: 202612
گروه :خبر
13931020000524_PhotoA

کارشناس مسائل رسانه‌ای و سیاسی گفت: نحوه بازتاب و انعکاس این شادمانی‌ها بعد از توافق موجب تضعیف جایگاه ملت ایران می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، مهدی فضائلی کارشناس مسائل رسانه‌ای و سیاسی با اشاره به برگزاری جشن هسته‌ای در کشور اظهار داشت: اصل شادی و خوشحال بودن مردم نکته مثبتی است که باید از شادمانی جامعه استقبال و با آنها همراهی کرد.

وی ادامه داد: برگزاری جشن هسته‌ای در کشور  دارای ابعاد داخلی و برداشت و تفسیرهایی در خارج از کشور است.

این کارشناس مسائل رسانه‌ای و سیاسی با اشاره به بعد داخلی برگزاری جشن هسته‌ای گفت: در بعد داخلی مردم از پایان یافتن یک مناقشه که حدود 12 سال کشور را درگیر خودش کرده بود خوشحال می‌شوند که این امری طبیعی است.

وی تصریح کرد: باید بعد خارجی و بازتاب و تفسیرهایی که از این شادمانی می‌تواند صورت گیرد مورد توجه مردم باشد تا حضور، شادمانی و پایکوبیشان مورد سوء برداشت طرف مقابل قرار نگیرد.

فضائلی با بیان اینکه دغدغه جدی ما سوء برداشتی است که طرف مقابل قبل از توافق نهایی با شادمانی مردم روبرو می‌شود، افزود: امکان دارد طرف‌های غربی با بهره برداری و سوء استفاده از شادمانی مردم در لحظات پایانی مذاکرات اعلام کنند که ملت ایران با وجود عدم رسیدن به توافق به شادمانی و پایکوبی پرداختند و این مسئله دست مایه‌ای برای گرفتن امتیاز بیشتر خواهد شد.

 وی در ادامه به بازتاب شادمانی مردم بعد از توافق اشاره و تاکید کرد: دغدغه دیگری وجود دارد که نحوه بازتاب و انعکاس این شادمانی‌ها بعد از توافق موجب تضعیف جایگاه ملت ایران باشد و به گونه‌ای القا شود که وضعیت ایران به قدری نگران کننده و در حالت استیصال است که مردم بواسطه همچنین توافقی به پایکوبی و شادمانی می‌پردازد.

این کارشناس مسائلی سیاست خارجی در پایان خاطرنشان کرد: از منظر منافع ملی اقتضا می‌شود که مراقبت بیشتری صورت گیرد و به نحوی رفتار نشود که مورد سواستفاده و ارائه تصویر دور از شان ملت ایران قرار گیرد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود