منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۹:۰۳
شناسه خبر: 303277
گروه :خبر
IMG_7574

جشن فرزندان ایتام ومحسنین کمیته امدادپارسیان با حضور امام جمعه شهرستان،امام جمعه اهل سنت،رییس اداره تبلیغات اسلامی و شهردار شهرپارسیان برگزار گردید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزبه نقل از  پارسیان خبر؛عقیل سالاری مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان پارسیان اظهار داشت: برنامه طرح اکرام ایتام در سال ۱۳۷۸ توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) به اجرا در آمد وبه موجب آن حمایت ایتامی که فاقد پدر و مادر ویا پدر بوده و مطابق شرع و قانون کمتر از ۱۸ سال باشند به حامیان وخیرین معرفی می گردند .

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره)پارسیان با اشاره به همیاری ومساعدت حامیان وخیرین ،گفت: طرح اکرام ایتام با همیاری ومساعدت حامیان و خیرین در جهت ارتقاء معیشت و تکریم ایتام گام برمی دارد و درطول فعالیت خود با استقبال بی نظیر مردم خیر ونیکوکار مواجه و اقدامات اساسی را درجهت رفع نیازهای خانواده های ایتام از جمله معیشت،مسکن،تحصیل، ازدواج ودرمان به انجام رسانده است.

 

سالاری افزود: همکازی وتعامل حامیان طرح اکرام به صورت تعهدیکساله بوده و پس از یکسال در صورت تمایل می توانند تا زمان تحت پوشش بودن یتیم،حمایت خود را استمرار بخشند.

 

وی تعداد ایتام و محسنین تحت حمایت این کمیته را ۲۹۶نفر خواند وبیان داشت: این تعداد از ایتام و محسنین توسطیک هزار و 82 نفر حامی،مساعدت مالی ومعنوی می گردند، که در سال گذشته بیش از ۳۳۰میلیون تومان وجه نقد و ۵۳میلیون تومان به صورت غیر نقدی به ایتام ومحسنین توسط حامیان مستقیما به حساب آنها واریز شده است.

 

در ادامه حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان اظهار داشت: یکی از اولین اقداماتی که انقلاب ونظام انجام داد،تشکیل کمیته امداد امام خمینی (ره) بود و رسیدگی به امور محرومین ومستضعفین را جزء اولویت های اصلی برنامه های خود پنداشته واین از امتیازات این نظام است.

 

امام جمعه پارسیان کمک ویاری رساندن به محرومان ونیازمندان را نوعی وظیفه دانست وبیان داشت:از همه درخواست دارم هرکس بنا به توان و قدرت خود سهمی را در رفع مشکلات محرومین ونیازمندان داشته باشد که رضایت خداوند را نیز در پی خواهد داشت.

 

وی کمیته امداد امام خمینی(ره) را نماد خدمت به محرومان جامعه اسلامی دانست و تصریح کرد:کار وتلاش در کمیته امداد،سعادتی بزرگ و توفیقی الهی است که نصیب هرکسی نمی شود.

 

از دیگر برنامه های این جشن،اجرای سرود،قرائت شعر،شعبده بازی،اهدای جوایز و بریدن کیک با آرم کمیته امداد بود.

IMG_7571IMG_7564IMG_7581IMG_7600IMG_7596IMG_7609

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است