منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۹:۳۶
شناسه خبر: 176141
گروه :خبر
81536673-6327485

رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان گفت:نخستین رویداد استارتاپ ویکند هرمزگان در تاریخ 26، 27 و 28 فروردین 1394 در پارک علم و فناوری برگزار می گردد.

علی فتی، رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با بیان اینکه رویداد آموزشی- تجربی استارتاپ ویکند در تاریخ 26 تا 28 فروردین به مدت سه روز در پارک علم و فناوری بندرعباس برگزار می شود، گفت:استارتاپ برنامه 54 ساعته است که در این طرح علاقه مندان ایدهایشان را به اشتراک می گذارند.

 

وی شرط برگزاری این برنامه استانی را به به حد نصاب رسیدن تعداد شرکت کنندها دانست و افزود:با شناسایی ایده های برتر تیم های تخصصی تشکیل می شود که به مدت سه روز این ایده ها را پرورش می دهند.

فتی با بیان اینکه  این رخداد علمی برای اولین بار در استان و به صورت رایگان برگزار می شود ، تصریح کرد: مخاطبین اصلی این طرح دانشجویان و کارافرینان هستند.

رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان تاکید کرد: علاقه مندان در سطح استان بدون هیچ گونه محدودیتی می توانند در این برنامه شرکت کنندو از مشاوره های متخصصین این حوزه استفاده نمایند.

فتی با بیان اینکه برنامه نویسان ،مدیران تجاری، بازاریاب ها، طراحان گرافیک و علاقه مندان به استارتاپ می توانند با شرکت در این برنامه گروه تشکیل دهند و ایده های خود را اجرا کنند، خاطر نشان کرد: ایده های  بازار پسند و طرح های کاربردی که بتوانند در زندگی مردم نقش داشته باشد و می توان آنها را تبدیل به محصول کرد به سرمایه گذاران ارائه می شود.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است