منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۳
شناسه خبر: 186656
گروه :خبر
نقد-کتاب-300x200

اولین جلسه هم‌اندیشی شاعران پارسیان در سال جدیدبرگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، رحمن محقق معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان از برگزاری اولین جلسه هم‌اندیشی شاعران شهرستان در سال جدید خبر داد.

وی با اشاره به لزوم انسجام و ظرفیت سنجی شاعران پارسیان خاطر نشان کرد: جلسات هم‌اندیشی به منظور ارتقاء سطح دانش شاعران در فصول مختلف سال برگزار می‌شود که حضور نخبگان ادبی در این جلسات موجب رونق و خروجی مثبت می‌شود.

معاون ارشاد پارسیان گفت: در این جلسه مقرر گردید مجموعه اشعار و نوشته‌های شاعران شهرستان در قالب یک مجموعه گردآوری شود تا پس از نقد و بررسی در قالب کتاب چاپ شود.

محقق تصریح کرد: گردآوری مجموعه اشعار شاعران پارسیان این امکان را در اختیار فعالین ادبی شهرستان قرار می‌دهد تا آشنایی بهتری نسبت به آخرین سروده‌های دیگر شاعران پیدا کنند و به تناسب آن کارگاه‌های آموزشی طراحی و اجرا ‌شود.

معاون ارشاد پارسیان در پایان تأکید کرد: نیاز سنجی یکی دیگر از دغدغه‌های شاعران در شهرستان به حساب می‌آید تا بدین ترتیب زبان شعر و ادبیات با دغدغه‌های مردم همخوانی بیشتری پیدا کند.

یادآور می‌شود: جلسه هم‌اندیشی شاعران پارسیان با مشارکت اداره ارشاد پارسیان و کتابخانه‌های عمومی این شهرستان و با تلاش شاعر فرهیخته شهرستان جناب آقای محمود متوکل با حضور شاعر میهمان از شهرستان بندرلنگه برگزار گردید.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است سواحل نیازمند سیاستگذاری صحیح مدیران/مشکلات معیشتی مردم در سواحل بیانگرهدر رفت ثروت ملی است