منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۹
شناسه خبر: 243463
گروه :خبر
IMG_1007

اولین جلسه آزمون دوره های سوادآموزی نهضت شهرستان بستک با حضور کارشناس سوادآموزی اداره آموزش و پرورش در شهر جناح برگزار شد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه،عبدالله عالیان، معاون پشتیبانی اداره آموزش و پرورش جناح با اشاره به اهمیت سواد آموزی گفت : آزمون های سواد آموزی اصلی ترین شاخص جهت سنجش سوادآموزان می باشد که در دو نیمه اول و دوم سال برگزار می شود .

 

عالیان افزود: 9 سواد آموز در آزمون مذکور زیر نظر کارشناس سوادآموزی اداره شرکت کردند که نتیجه آن متعاقبا اعلام خواهد شد .

 

عبدالله رشیدزاد کارشناس سواد آموزی اداره آموزش و پرورش جناح نیز در این خصوص اظهار داشت : در صورت قبولی این سوادآموزان از طرف سازمان سوادآموزی کشور مبلغی به عنوان هدیه به آنها تعلق خواهد گرفت .

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد