منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۵
شناسه خبر: 312085
گروه :خبر
میرزایی-۴۰۰۰۹۸-2

امام جمعه پارسیان با اشاره به برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت:برگزاری انتخابات گسترده در دل التهابات خاورمیانه پیام خود را به بازیگران بین المللی خواهد داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛حجت الاسلام والمسلمین میرزایی امام جمعه پارسیان درخطبه های نمازجمعه این هفته شهرستان با اشاره به واقعه مبعث گفت:میشود با تشریح مبعث، اسلام نابی را معرفی کرد که در مقابل اسلام تکفیری ها و آمریکایی ها باشد.

 

خطیب نماز جمعه پارسیان با اشاره به 8 محور اصلی سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با کارگران گفت :نهایت مذاکره با آمریکا میشود غارت بین المللی و راهزنی بین المللی که البته این آغاز بی اعتمادی به آمریکا نیست بلکه از ابتدای انقلاب این بی اعتمادی ایجاد شده است لذا باید برای حل مشکلات چشم به داخل داشته باشیم و استحکام داخلی مد نظر باشد و موضع سیاست خارجی قوی داشته باشیم که من بعد آمریکا باج خواهی نکند.

 
امام جمعه پارسیان درباره مرحله دوم انتخابات و حضور در این مرحله گفت:برگزاری دو انتخابات گسترده در دل التهابات خاورمیانه ، آن هم بدون وجود کوچکترین مشکل امنیتی ، پیام خود را به بازیگران بین المللی خواهد داد. کشوری که در چهار طرف خود شاهد گسترش روز افزون خطر تروریسم است، به راحتی از ماه ها قبل برای یک مسابقه ملی آماده و آن را برگزار می کند ومردم سالاری خود را با بالاترین معیارهای روز جهانی به رخ دیگر کشورها علی الخصوص شیخ نشین های حاشیه خلیج فارس می کشاند.

 

امام جمعه شهرستان پارسیان در ادامه از نهادهای اجرایی و نظارتی تشکر کرد و از جلسات پیشگیریی جرایم انتخاباتی که توسط دادگستری شهرستان برگزار شد تقدیر نمود.

 

 

حجت الاسلام میرزایی با تأکید بر ده اردیبهشت ماه روز ملی خلیج فارس گفت:خباثت کشورهای همسایه برای تحریف نام خلیج فارس در واقع هدف قرار دادن هویت فرهنگی و تاریخی ما است.

 

امام جمعه پارسیان با تبریک روز معلم از زحمات فرهنگیان تشکر و آنان را میراث دار تعلیم و تربیت دانست.

 

امام جمعه شهرستان با حمایت از طرح امنیت اخلاقی وتشکر از نیروی انتظامی گفت:برخی برای جلب نظر یک طیف خاص از مردم پای خود را روی سوگندی که در برابر خدا و وجدان مردم خوردند می گذارند لذا باید از این طرح پشتیبانی شود تا اسیب های اجتماعی به حداقل برسد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی