منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۴ - ۸:۰۸
شناسه خبر: 244433
گروه :خبر
2015-11-21_16-28-17

آزمون تعیین ( ITN ) سطح شرکت کنندگان در دوره مربیگری منطقه چهار کشور در بندرعباس برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  ورزش پنج ، عصر دیروز و در حضور مدرس بین المللی فدراسیون تنیس کشور، دوره مربیگری ویژه بانوان منطقه چهار کشور با گرفتن آزمون تعیین سطح تنیسورها ( ITN ) در بندرعباس برگزار شد.

در این دوره بیش از 40 راکت به دست از استان های جنوبی کشور حضور داشتند ;i 9 بانو هرمزگانی موفق به کسب حدنصاب نمرات را برای حضور در دوره عملی شدند.

این دوره که با  استقبال از سوی دختران هرمزگانی روبرو بود و تعداد شرکت کنندگان استان هرمزگان از سایر استان ها به شکل محسوسی بیشتر بود.

این آزمون به مدت یک روز و قبل از شروع دوره عملی مربیگری تنیس برگزار می شود و با تعیین سطح ورزشکاران، افراد منتخب با کسب امتیازات لازم برای شرکت در ادامه دوره مربیگری پالایش می شوند.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی