منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۶
شناسه خبر: 189154
گروه :خبر
IMG-20150527-WA0009

به منظور آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان برای آشنایی و آگاهی بیشتر با آسیبهای اجتماعی و نیز موانع ازدواج، کرسی آزاد اندیشی با محوریت ازدواج آسان در دانشگاه آزاد اسلامی حاجی آباد تشکیل شد.

به گزارش  شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد،  بهزاد امامدادی مسئول عملیات سپاه حاجی آباد ازدواج را مایه آرامش روح انسان عنوان کرد و گفت:ازدواج به موقع وآسان بسیاری از مشکلات اجتماعی را از میان می برد.

وی حفظ بنیان خانواده و سلامت جامعه را از آثار ازدواج صحیح دانست و تصریح کرد:سست شدن و از هم پاشیدن بنیان خانواده در غرب نتیجه روابط ناصحیح بین دختران و پسران است.

همچنین در این کرسی آزاد اندیشی که تعداد زیادی از دانشجویان در آن حضور داشتند، مسائل و سئوالات دانشجویان در رابطه با جنس مخالف و ازدواج مورد بحث و بررسی قرار گرفت امامدادی به عنوان کارشناس مذهبی ، به سوالات دانشجویان پاسخ دادند.

دانشگاه آزاد اسلامی حاجی آباد امسال چند کرسی اندیشی را پیش بینی و برگزار کرده که با استقبال بسیار خوب دانشجویان مواجه شده است و این حضور و استقبال دانشجویان نشان می‌دهد که دانشجویان رغبت به این کرسی دارند.

 

انتهای پیام/

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی