منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۲
شناسه خبر: 330604
گروه :خبر
images-1

دو دوره آموزشی به منظور آشنایی کارگران با قوانین کار، تأمین اجتماعی و بیمه بیکاری در سطح شهرستان بستک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، بهرام فولادچنگ رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: به منظور آشنایی کارگران با قوانین کار، تأمین اجتماعی و بیمه بیکاری، دو دوره آموزشی در شرکت های فعال شهرستان به نام های سلسبیل و نمک اصیل برگزار شد.

 

وی افزود: در این دوره ها با توجه به درخواست کارگران، عمده مباحث مطرح شده در خصوص قانون کار، محاسبه ریز دستمزد و نحوه محاسبه اضافه کاری بود که تا حد زیادی به شبهات و ابهامات کارگران در این خصوص پاسخ داده شد.

 

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: شناخت کافی از قانون کار و آثار و تعهدات آن موجب می شود تا مدیران و شرکتها روابط خود با نیروی انسانی را به گونه ای تنظیم نمایند که هم پاسخگوی نیازمندی ها و تعهدات نیروی انسانی باشند و هم رضایت نیروی انسانی و بهره وری مستمر و سوددهی پایدار را برای سازمان خود تضمین کنند. یکی از عمده ترین مواردی که کارفرمایان و صاحبان مشاغل با آن روبرو هستند قوانین مربوط به قانون کار، رابطه بین کارفرما و کارگر و نحوه انعقاد قرارداد های کاری و امور مربوط به بیمه و تامین اجتماعی است.

 

فولادچنگ در ادامه بیان کرد: این دوره های آموزشی به صورت مجزا برای کارگران و همچنین اعضای کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کار شرکت ها برگزار شد که جمعاً 60 نفر در این دوره ها شرکت کردند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور