منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۴
شناسه خبر: 330996
گروه :خبر
untitled

دومین دوره آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی، با رویکرد مسائل مرتبط با ازدواج و زوجین در سال جاری با حضور جمعی از کارگران، در بستک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، بهرام فولادچنگ رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بستک در مصاحبه با خبرنگار جهانگیریه گفت: اقدام به طراحی و برگزاری دوره های هدفمند آموزشی با رویکرد ارتقای توان برخورد با آسیب های اجتماعی برای نیروی کار شاغل در شهرستان نموده است که دومین دوره آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی با رویکرد مسائل مرتبط با ازدواج و زوجین بود که در سال جاری با حضور جمعی از کارگران شرکت های تولیدی برگزار شد.

 

وی اظهار کرد: فاطمه قتالی، کارشناس ارشد روانشناسی بالینی به عنوان مدرس این دوره با اشاره به باورها و نگرش های اشتباه در مورد زندگی مشترک گفت: عامل مهمی که در بسیاری از موارد ممکن است به تصمیم گیری های احساسی و در نهایت ازدواج های ناموفق ختم شود و یا روابط دو نفر پس از ازدواج و شروع زندگی مشترک مختل کند وجود باورهای اشتباه در مورد ازدواج است. چنین باورها و نگرش های اشتباهی منجر به تصمیم گیری غلط برای ازدواج می شود و یا پس از ازدواج، زوجین را دچار تعارض و کشمکش می کند.

 

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بستک عنوان کرد: در این دوره آموزشی 10 مورد از باورهای غلط برای زندگی مشترک توسط کارشناس به تفصیل توضیح داده شد.

 

انتهای خبر/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است