منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۵
شناسه خبر: 330570
گروه :خبر
عكس همايش بيمه بيكاري

اولین همایش مقرری بگیران بیمه بیکاری به منظور تشریح قوانین مربوط به آن در بستک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، بهرام فولادچنگ رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بستک در گفتگو با خبرنگار جهانگیریه گفت: اولین همایش مقرری بگیران بیمه بیکاری در شهرستان بستک به منظور تشریح قوانین مربوط به آن و همچنین هماهنگی بین مستمری بگیران، تأمین اجتماعی و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

 

وی بیان کرد: این همایش با حضور رؤسای ادارات تأمین اجتماعی، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مرکز فنی و حرفه ای، صندوق کارآفرینی امید و بانک های توسعه تعاون و رفاه و همچنین مسئول واحد بیمه بیکاری تأمین اجتماعی برگزار شد.

 

فولادچنگ افزود: مهمترین موضوع مورد توجه سخنرانان در این همایش راهکارهای اشتغال مجدد مقرری بگیران بیمه بیکاری بود که در این زمینه راهکارهایی با مشارکت صندوق کارآفرینی امید، فنی حرفه ای و سایر اعضای شورای هماهنگی ارائه شد.

 

در ابتدای این همایش کاظم خورشیدی رئیس تأمین اجتماعی بستک با اعلام مزایای قانون بیمه بیکاری و چگونگی نحوه پرداخت آن به سخنرانی پرداخت.

 

در ادامه همایش رئیس صندوق کارآفرینی امید در خصوص تسهیلات پرداختی به طرح های خود اشتغالی مقرری بگیران و شرایط بازپرداخت آن توضیحاتی را ارائه کرد و از شرایط مساعد تسهیلات صندوق کارآفرینی امید برای اشتغال بیکاران توضیحات جامعی را ارائه داد.

 

سخنران بعدی همایش، رئیس فنی و حرفه ای بستک بود که به بیان توضیحاتی در خصوص چگونگی آموزش مستمری بگیران پرداخت و همچنین نکاتی را درباره کلاس ها و طرح های فنی و حرفه ای برای کارآموزی و افزایش مهارت مقرری بگیران مطرح کرد.

 

در بخش های دیگر این همایش نیز نحوه آموزش مقرری بگیران، پرداخت تسهیلات کم بهره و اشتغالزا به این افراد و راهکارهای مختلف اشتغال مجدد مورد بررسی و گفتگو قرار گرفت.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است