منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۹
شناسه خبر: 262528
گروه :خبر
3
 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد بستک:

برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب در شهر جناح بستک

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک گفت: در این نمایشگاه پنج هزار و ۵۰۰ جلد کتاب و سه هزار عنوان در زمینه های روان شناسی، ادبی، تاریخی، دینی و کودک و نوجوان و… عرضه می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، کاظم قاسم زاده، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک گفت: این اداره با همکاری موسسه رضوان اقدام به برگزاری نمایشگاهکتاب  با پنج هزار و ۵۰۰ جلد کتاب و سه هزار عنوان در زمینه های روان شناسی، ادبی، تاریخی، دینی و کودک و نوجوان و… نموده است.
وی با تاکید بر ارزش نهادینه کردن فرهنگ مطالعه افزود: یکی از راه های مهم توسعه فرهنگی اهمیت دادن به مسئله کتاب، کتابخوابی و ترویج مطالعه در جامعه، خصوصا در میان جوانان و نوجوانان است.
قاسم زاده اظهار داشت: این نمایشگاه از اول دی ماه به مدت ۲۰ روز در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در محل سالن مدرسه مریم مربوطی جناح به روی بازدید کنندگان و علاقه مند باز خواهد بود.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک گفت: شهر جناح یکی از فرهنگی ترین شهرهای هرمزگان به لحاظ فرهنگ مطالعه و کتابخوانی می باشد و مرحوم شرفا شرفایی یکی از بزرگان فرهنگی این شهر کتابخانه عظیمی را به مردم اهدا کرده است.
شهر جناح در ۶۰کیلومتری مسیر بستک می باشد و از قدیم الایام به فعالیت های فرهنگی و پرورش استعداد های بزرگ مشهور بوده است.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی