منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۳۵
شناسه خبر: 366367
گروه :خبر
lk301

مدیر آموزش و پرورش رودان با اشاره به نقش و اهمیت شغلی مدیران در مدارس، گفت: بروز تخلف در اکثر موارد، از کم آگاهی کارکنان نسبت به دستورالعمل ها و رویه های جاری هر مجموعه نشأت می گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ همایش ارتقای سلامت اداری با حضور هیئات رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش هرمزگان و مدیران مدارس شهرستان رودان، با هدف آموزش نظام حقوقی موثر برای پیشگیری و مبارزه با فساد و افزایش سلامت در اتخاذ تصمیمات، اقدامات و فعالیتهای مدیران، معلمان و پرسنل و نیز افزایش رضایتمندی خدمت گیرندگان در محل سالن پیامبر اعظم(ص) شهرستان برگزار شد.

احمد رحیمی پور مدیر آموزش و پرورش رودان در این همایش با اشاره به نقش و اهمیت شغلی مدیران در مدارس، اظهار کرد: صیانت از اصول مرتبط با هنجارهای سازمانی و نیز حفاظت و صیانت مدیران، رؤسا و کارشناسان، از منافع سازمانی و اهداف مهمی است که باید مد نظر قرار گیرد، و در واقع بروز تخلف در اکثر موارد، از کم آگاهی کارکنان نسبت به دستورالعمل ها و رویه های جاری هر مجموعه نشأت می گیرد.

وی با اشاره به عدم برائت متخلفین در صورت جهل به قانون، افزود: آگاهی بخشی به کارکنان سازمان ها، بعنوان اصلی ترین بخش پیشگیری از وقوع تخلف و جرم مطرح است که این مهم، ضمن جلوگیری از تحمیل هزینه های اضافی بر سازمان، امنیت شغلی افراد را در پی خواهد داشت.

مدیرآموزش و پرورش رودان ادامه داد: با توجه به آموزه های دینی و توصیه های دین مبین اسلام، سلامت اداری و عملکرد شفاف، همواره یکی از دغدغه های بزرگ مدیران برای پیشبرد اهداف درون سازمانی به منظور ارائه خدمات به مردم و جلب رضایت مخلوق و خالق است.

رحیمی پور خاطرنشان کرد: سلامت اداری و رفتار درست کارکنان که مطابق با ساختارهای تعریف شده هر مجموعه است، باعث رشد و شکوفایی و افزایش بهره وری در سازمان می شود.

در ادامه این همایش کارشناسان هیئات رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش استان هرمزگان با تاکید بر اجرای دقیق و منظم قوانین و مقررات در محل کار، به تشریح وضعیت تخلفات اداری و قوانین موضوعه در این بخش پرداختند.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد