منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۳
شناسه خبر: 305218
گروه :خبر
IMG_6700

دبیر نهاد پدران آسمانی و مدیر کانون فرزندان شاهد هرمزگان برنامه های هفته دیدار با پدران آسمانی در این استان را تشریح کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مهدی احترامی، دبیر نهاد پدران آسمانی و مدیر کانون فرزندان شاهد استان هرمزگان صبح امروز در نشست خبری پدران آسمانی در بندرعباس گفت: همزمان با فرا رسیدن میلاد امام علی(علیه السلام) و روز پدر، برنامه های هفته پدران آسمانی در این استان برگزار می شود.

 

وی با بیان اینکه اولین روز هفته با عنوان«پدران آسمانی،ایمان ، جهاد ،شهادت» نامگذاری شده است، افزود: برگزاری، دعای ندبه در محل کانون فرزندان شاهد هرمزگان، حضور در برنامه های راهیان نور دریایی و بزرگداشت شهدای خلیج فارس و شهدای مبارزه مستقیم با آمریکا جنایتکار و حضور نمادین فرزندان شاهد در نماز دشمن شکن جمعه در سراسر استان ، از شاخص ترین برنامه های روز  جمعه 27 فروردین ماه است.

 

وی اضافه کرد: در دومین روز که به نام «پدران آسمانی، جامعه ایثارگری و بالندگی اجتماعی » مزین شده است، نواختن زنگ دیدار با پدران آسمانی و حضور جمعی از فرزندان شهدا و پیام آوران ایثار در مراسم صبحگاه تعدادی از مدارس منتخب استان و ایراد سخن از رشادت های پدران آسمانی در روز دوم هفته پدران آسمانی است.

 

IMG_6681

دبیر نهاد پدران آسمانی استان هرمزگان،بازدید تعدادی از پزشکان شاهد با پدران و مادران شهدا و جانبازان و دلجویی و معاینه سرپایی ایشان و بازدید از مراکز بهزیستی یا انجمن های خیریه توسط تعدادی از فرزندان شاهد را یکی دیگر از برنامه های دومین روز هفته دیدار با پدران آسمانی برشمرد.

 

وی، «پدران آسمانی،استکبار ستیزی، امنیت و اقتدار ایران اسلامی» را عنوان سومین روز هفته معرفی و عنوان کرد: در این روز ، دیدار با فرمانده یکم نیروی دریایی ارتش به مناسبت بزرگداشت روز ارتش توسط جمعی از فرزندان شاهد و همچنین اهدا خون توسط جمعی از فرزندان شاهد در مرکز انتقال خون استان با شعار: خون فرزندان شاهد رنگین تر از خون پدران آسمانی شان نیست برگزار می شود.

 

احترامی افزود: در چهارمین روز که به نام«پدران آسمانی، فناوری جهاد علمی » نامگذاری شده،برگزاری همایش دانشجویان شاهد و ایثارگر با حضور مسئولین دانشگاه و بنیاد شهید در دانشگاه های مربوطه و همچنین  دیدار با تعدادی از فرزندان شاهد به تشخیص شورای مرکزی کانون در این روز برگزار خواهد شد.

IMG_6697

وی، «پدران آسمانی، جوانان، ایثار و از خود گذشتگی» را عنوان پنجمین روز این هفته ذکر کرد و گفت: برگزاری مراسم دعای توسل و جشن میلاد امام جواد (ع) در جوار شهدای گمنام استان با حضور جامعه ایثارگری از برنامه های این روز است.

 

مدیر کانون فرزندان شاهد هرمزگان ادامه داد: برگزاری جشن دیدار با پدران آسمانی نیز در ششمین روز که با نام«پدران آسمانی، فرزندان شاهدو حضور فعال در تمامی عرصه ها» مزین شده، برگزار می شود.

IMG_6680

احترامی،عطر افشانی و غبار روبی گلزار ملکوتی شهدای استان همزمان با سراسر کشور، برگزاری مسابقه دارت با حضور فرزندان شاهد در گلزار ملکوتی شهدای بندرعباس، برگزاری مسابقه آشپزی و ایجاد بازارچه مقاومتی جهت کمک به بیماران سرطانی در محل گلزار ملکوتی شهدای بندرعباس و ایجاد ایستگاه صلواتی در بلوار پدران آسمانی شهر بندرعباس را از برنامه های هفتمین روز«پدران آسمانی، ولایت پذیری و بصیرت افزایی» ذکر کرد.

 

وی بیان کرد: روز 3 اردیبهشت نیز که به نام«پدران آسمانی، مهدویت و فلسفه انتظار» نامگذاری شده است،برگزاری مراسم دعای ندبه و مولودی خوانی و اختتامیه هفته دیدار با پدران آسمانی در محل کانون فرزندان شاهد هرمزگان برگزار می شود.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است