منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴ - ۸:۴۴
شناسه خبر: 226085
گروه :خبر
IMAGE635163132500186077

فرمانده انتظامی شهرستان حاجی آباد برنامه‌های هفته ناجا در این شهرستان را تشریح کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد سر گرد قسام در نشست خبری که به مناسبت هفته ناجا در ستاد فرماندهی حاجی آباد برگزار شد، اظهارداشت: در این هفته که از ۱۰ مهرماه با سخنرانی فرمانده ناجا در نماز جمعه شروع می‌شود.

 
رئیس ستاد بزرگداشت هفته ناجا بابیان این‌که هرساله برنامه‌های این هفته با یک شعار دنبال می‌شود گفت: امسال هفته ناجا با شعار اقتدار پلیس همدلی و هم‌زبانی امنیت آغاز می شود.

 
قسام، کشفیات ناجا شهرستان در شش ماه امسال را بسیار موفق اعلام کرد و افزود: شهرستان حاجی آباد در بحث جرائم سیر نزولی داشته است و در زمینهٔ سرقت 40 درصد کاهش و جرائم خشن نیز هیچ گونه وجود نداشته است.

 
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بابیان این‌که در کشفیات مهمِ اقدامات بزرگی با همکاری دستگاه قضایی انجام داده‌ایم افزود: کشفیات مواد مخدر و طرح خلع سلاح در شش ماهه اول سال 150 در صد افزایش و دردستگیری باند مواد مخدر دستگیری گسترده‌ای داشته‌ایم.

 
وی در ادامه با اشاره به این که شهرستان حاجی آباد محل عبور و مرور اتبا بی گانه است اقداماتی در این زمینه صورت گرفته تا از ورود و خروج انها جلوگیری شود و ورود اتباع بی گانه به یک معضل تبدیل شده است و انها در بازجویی هایی که شدهاند هدفشان پیوستند به گروه های تروریستی است که ما نسبت به سال قبل 240 درصد افزایش دستگیری داشتیم.

 
قسام در ادامه بیان داشت: در زمینه مبارزه با کالای قاچاق در مجموع استانی مخصوصا قاچاق سوخت که از راه خشکی انجام میشد در حال حاضر دیگر انجام نمی شود .

 
سرگرد قسام برگزاری یک نمایشگاه در هفته ناجا، صبح گاه مشترک در شهرستان‌، اجرای رزمایش اقتدار در میدان‌ها، تقدیر از همکاران ساعیدیدار با نماینده ولی‌فقیه، همایش تجلیل از همشهریان قانونمند و کوهپیمایی ، ایستگاه صلواتی ، اعزام تیم پزشکی جهت تست فشار خون در نماز جمعهملقات چهره به چهره روسای اجرای پلیس و غباروبی گلزار شهدا را از برنامه‌های این هفته اعلام کرد.

 
وی در ادامه میزگرد علمی و نشست تخصصی با حضور اساتید، دیدار در مسجد با حضور فرمانده شهرستان‌ با مردم و ارتباط مستقیم، دیدار با خانواده‌های شهدا و حضور دانش آموزان در نیروی انتظامی برای آشنایی با خطراتی که دانش آموزان را تهدید می کند از دیگر برنامه‌های این هفته اعلام کرد.

 
سخنگوی برنامه‌های هفته ناجا عمده چالش نیروی انتظامی را تهاجم فرهنگی و شبیخون فرهنگی دانست و خواستار اطلاع‌رسانی برای نسل جوان شد تا آسیب‌ها به کشور کاهش یابد وادامه داد: دشمنان برای دست‌یابی به کشور از راه تهاجم فرهنگی به دنبال هرگونه تهاجم هستند.

 

 

انتهای پیام /س

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی