منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۱
شناسه خبر: 235066
گروه :خبر
11

فرمانده ناحیه سپاه بستک گفت : در هفته بسیج دانش آموزی 34 برنامه در این شهرستان برگزار می شود .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، سرهنگ درویشی فرمانده ناحیه سپاه بستک در نشست خبری که در این ناحیه برگزار شد ، به تشریح برنامه ها و اهداف این سازمان در هفته ی بسیج دانش آموزی پرداخت و گفت : در هفته بسیج دانش آموزی 34 برنامه در این شهرستان برگزار می شود .

 

وی افزود : در این هفته برنامه های متفاوتی اجرا خواهد شد که از جمله : فضا سازی ، برگزاری جلسات کانون تفکر ، غبارروبی قبور شهدا ، مسابقه دو میدانی ،دیدار با خانواده شهدا ، برگزاری نمایش عکس ، کوهپیمایی ، برگزاری نهضت ما زنده ایم ، مسابقه وبلاگ نویسی و… برگزار خواهد شد .

سرهنگ درویشی افزود : بسیج یک حرکت اجتماعی است که در هر جامعه ای با توجه به فرهنگ آن جامعه و به اشکال مختلفی در اثر شرایط خاص بوجود می آید .

حتی در دوران صدر اسلام نیز به هنگام حمله کفار و منافقین علیه مسلمانان زمانی که فرمان تشکیل نیروی مبارز علیه آنها داده می شود مسلمانان داوطلبانه در مساجد گردهم می آمدند تا توان خود را از نظر نیروی انسانی و تجهیزات نظامی برای مقابله با دشمنان اسلام بسیج کنند .

وی خاطر نشان کرد : باید فرهنگ بسیجی از مدرسه و خانواده آغاز شود ، ما باید به فرزندانمان فرهنگ ایثار ، از خود گذشتگی ، شهامت و تلاش را بیاموزیم و این دینی است که باید در حق آنها بجا آوریم .

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی