منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۴
شناسه خبر: 259397
گروه :خبر
IMG_1018
 

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان پارسیان تشریح کرد:

برنامه های هفته ایمنی در برابر زلزله و بلایای طبیعی در پارسیان

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان پارسیان در گفتگویی برنامه های هفته ایمنی در برابر زلزله و بلایای طبیعی را تشریح کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز،به نقل از  پارسیان خبر؛ رئیس جمعیت هلال احمر پارسیان درگفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پارسیان خبر، با تشریح برنامه های این جمعیت در هفته ایمنی در برابر زلزله و بلایای طبیعی، گفت: علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی پناه گیری دربرابر زلزله در مدارس ومهدکودک ها، آموزش کمک های اولیه برای عموم مردم اجرا می شود.

رضا رضایی نسب با اشاره به اهمیت فضا سازی تبلیغاتی در طول هفته یاد شده ، از نصب بنرهای آموزشی و اطلاع رسانی در سطح شهر با محوریت مباحث مربوط به حوادث و آمادگی های مورد نیاز خبر داد و افزود: حادثه و خطرهای گوناگون همیشه در کمین هستند و برای مقابله با حوادث احتمالی بلایای طبیعی، باید آمادگی لازم را داشت.

رئیس جمعیت هلال احمر پارسیان در ادامه عناوین برنامه ها رابیان نمود که شامل اردوی توان افزایی ویژه امدادگران وکارکنان جمعیت هلال احمر شهرستان ، جلسه با اعضای کارگروه امداد ونجات وآموزش همگانی، ایستگاه سلامت در میعادگاه نمازجمعه،ایجاد پایگاه سلامت در میدان جمهوری اسلامی شامل(تست قندخون،فشارخون وتوزیع بروشور وکتابچه های آموزشی) می باشد.

وی، نقش مانورها و دوره های آموزشی برای مقابله با بحران رامثبت ارزیابی کرد و افزود: پیش بینی، پیشگیری و پشتیبانی شرایط، در بلایای طبیعی پیش از بروز این بلایا ضروری است.

 رضایی نسب در پایان بر نهادینه سازی فرهنگ ایمنی و خود امدادی و دیگر امدادی در جامعه تاکید و اظهار داشت: این هفته فرصت ارزشمندی برای پرداختن به ضرورت آموزشهای امدادی است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان