منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۳
شناسه خبر: 331176
گروه :خبر
شهرک پیامبر اعظم1- رفتارنیوز- مدرسه - هرمزگان
 

برخورد قهری شرکت توزیع برق بندرعباس:

برق یکی از مدارس شهرک پیامبر اعظم (ص) قطع شد

در اوضاع و احوال ثبت نام مدیران یکی از مدارس شهرک پیامبر اعظم (ص) شهر بندرعباس، بدون برق در گرمای طاقت فرسای هرمزگان آن هم در ماه مبارک رمضان مشغول به ثبت نام فرزندان این آب و خاک هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از رفتارنیوز، در اوضاع و احوال ثبت نام مدیران برخی از مدارس شهرک پیامبر اعظم (ص) شهر بندرعباس، بدون برق در گرمای طاقت فرسای هرمزگان آن هم در ماه مبارک رمضان مشغول به ثبت نام فرزندان این آب و خاک هستند.

 

دلیل قطعی برق هرچه که باشد، درست به نظر نمی رسد ، بدون اینکه حتی اخطاری داده شود برق مدرسه قطع شود.

مشاهدات قطعی برق توسط یکی از اولیاء دانش آموزان مدرسه طی حضور متوالی خود در روز های 30 و 31 خرداد ماه سال جاری جهت ثبت نام فرزندش صورت گرفته و به اطلاع خبرنگار ما رسانده است.

ما شاهد این هستیم که مشکلات زیادی در شهرک پیامبر اعظم(ص) بندرعباس وجود دارد، لیکن برای این که این شهرک بتواند برای ارتقاء علمی ساکنین این منطقه را داشته باشد، به نظر نمی رسد قطع کردن برق اینگونه فضاها در راستای کمک کردن باشد.

گویا برق این مدرسه تجاری محاسبه گردیده است و معماری که این کار را باید دنبال می کرد، دنبال این مهم نبوده است، دودش در چشم دانش آموزان و مدیر مدرسه است.

چه کسی مسئول است، هرکسی مسئول باشد قطعا دانش آموزان و مردم شهرک نیستند، تاوان برخی اشتباهات، غفلت ها، ضعف ها و عیب ها را نباید مردم بدهند.

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است