منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۶
شناسه خبر: 297280
گروه :خبر
11
 

از سری مسابقات جام دوستی نوروز در شهرستان خمیر:

برد شیرین دمیلو و صعود به فینال

مسابقات فوتبال جام دوستی نورز در روستای نیمه کار بازی زیبایی را در خود شاهد بود جایی که محمد عبدالله زاده مربی فهیم فجر دمیلو کاری کرد کارستان و توانست تیمی را راهی میدان کند که با ۴ گل ساوات را در هم بکوبد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه خبری لوار، با برد تیم فوتبال دمیلو این تیم فینالیست شد و باید منتظر دیدارحساس جوانان وحدت نیمه کار و نخلستان انگوران بماند.

 

نیمه نخست با شروع طوفانی دمیلو آغاز شد و در همان دقیقه اول تیم فجر روی یک ضربه ایستگاهی توسط اسفندیار بیجاد به گل دست پیدا کرد.

 

در ادامه حملات دمیلو ادامه داشت تا اینکه منصور بزیون توپ زیبایی را روی دروازه انگوران ارسال کرد که بازهم اسفندیارآقای گل دومین گل خود را با سر وارد دروازه ساوات کرد با این گل ساوات از لاک دفاعی خارج و حملات متعددی را تدارک دید، تیم انگوران روی فرار زیبای شهریارآموخته نژاد به یک ضربه پنالتی دست پیدا کرد این ضربه توسط خود پنالتی گیرنده به تیرک زده شد تا نیمه نخست با همین نتیجه به اتمام برسد.

 

با آغار نیمه دوم توپ و میدان در اختیار انگوران بود و از برتری خود نهایت استفاده را بردند و توانستند یکی از گلهای خورده شده را توسط علی نواب پور بهترین بازیکن امروز ساوات به ثمر برسانند.

 

انگوران به بازی روبه جلو خود آمده داد تا اینکه بازیکن همیشه آماده دمیلو یوسف بهین دفاع چپ فجر فرار زیبایی را انجام داد و مدافعین انگوران را مجاب به خطای پنالتی کند این ضربه پنالتی توسط محمدآذریون کاپیتان و ستون تیم زده شد.

 

در ادامه سرطلایی دمیلو اسفندیاربیجاد موفق به زدن سومین گل خود با ضربه سر شد این گل آب سردی را روی دست بازیکنان،مربیان و تماشاچیان انگوران ریخت.
از نکات قابل توجه این بازی حضور بازیکن نوجوان دمیلو شایان ازم بود ایشان متولد۷۹ هستند.

 

اسفندیار بیجاد بهترین بازیکن این دیدار انتخاب شد ایشان سه گل به ثمر رساند که هرسه گل را با ضربه سر وارد دروازه حریف کرد با این گل شعار اسفندسرطلایی فضای ورزشگاه نیمه کار را در تسخیر خود در آورد.

 

در پایان باید از کاپیتان های بااخلاق و فهیم دوتیم یعنی منعم آزادی(ساوات انگوران) و محمدآذریون(فجردمیلو) تشکر ویژه ای داشته باشیم،بازی اخلاق مدار و زیبایی را از هر دوتیم شاهد بودیم.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی