منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۷
شناسه خبر: 263752
گروه :خبر
IMG-20160103-WA0033

لیگ برتر فوتبال استان هرمزگان در حالی وارد هفته چهارم خود شد که در روز اول تیم جبل بر شهرو بندرعباس با 7 گل گازال جناح را در هم کوبید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از ورزش 5 ابتدا در بندرعباس تیم جبل بر شهرو که وضعیت خوبی تا پایان هفته سوم در جدول رده بندی ندارد در مقابل گازال جناح رده سومی قرار گرفت و در یک بازی یک طرفه توانست با نتیجه پر گل و باورنکردنی 7 بر 1 این تیم را شکست دهد وبردی تاریخی را کسب کند.

برای جبل بر حمید رضایی پور و عباس عیدانی هر کدام 2 گل و مصطفی خاقانی،ابراهیم قویدل ومیلاد شهابی نیز هرکدام یک گل به ثمر رساندند و تنها گل گازال جناح رافرشاد قاسمی وارد دروازه جبل بر کرد.

هم اکنون تیم  جبل بر شهروبه لطف برد پرگل خود با 1 برد و 3 تساوی وبا 6 امتیازجای گازال جناح را موقتا در رده سوم تونست بگیرد.

در دومین بازی نیز شهرداری نوین بندرعباس در خانه برابر سیبه کوخرد قرار گرفت و نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل برای دو تیم در بر نداشت.

ادامه بازی های هفته چهارم فردا برگزار می شود که در مهمترین دیدار تیم خلیج فارس میناب صدرنشین در خانه با لمزان بندرلنگه دیدار خواهد کرد و ستارگان بستانو رده دومی نیز در بستانو پذیرای اروند بندرعباس خواهد بود.

در دیگر بازی ها نیز جنوب برکه دوکا مقابل اتحاد رودان قرارخواهد گرفت و شهاب سلیمانی دیگر تیم مینابی لیگ در خانه مقابل سهیلی جوان قشم قرار خواهد گرفت.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور